Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

4 тур Чемпіонату України: поразка та перемога

У рамках 4 туру Чемпіонату України серед ДЮСЗ сезону 2021-2022 юні смижани 25 вересня приймали гостей з м. Калуш Івано-Франківської області.

Дві вікові групи U-17 і U-15 виборювали очки у загальний залік турнірної таблиці 5 групи Першої ліги.

Першими на газон стадіону вийшли старші юнаки. Господарі з перших хвилин матчу завоювали ініціативу, створили ряд небезпечних моментів, один з яких завершився взяттям воріт. Загоруйко Максим, вийшовши один на один з голкіпером гостей, чітко покотив м’яч у кут воріт. Здавалося, що по грі і ведучи у рахунку у смижан не повинно виникнути ніяких проблем щодо підсумкового результату. Та ці проблеми прийшли після 28-ї хвилини матчу. Спочатку після стрімкого контр випаду захисники зіграли “неакуратну” гру у своєму штрафному майданчику. Це призвело до пенальті і зрівняння рахунку – 1:1. Через декілька хвилин стандарт у вигляді кутового, подача і гості головою виводять свою команду вперед – 1:2. Решту ігрового часу смижани багато атакували, створювали гольові моменти та реалізувати їх не змогли. Прикра поразка не по грі.

Молодша вікова група розпочала свій матч із пошуку слабких місць суперника. Цей пошук всередині першого тайму завершився стрімким випадом лівим краєм, простір вздовж воріт і Зембаль Василь завершує чудову атаку голом – 1:0.

Матч продовжується взаємними атаками обох команд, але з ігровою перевагою у володінні м’ячем юних смижан. Це і принесло переможний результат наприкінці матчу. Спочатку Пологеєнко Микола після кутового , головою у протихід воротареві , подвоює рахунок. А згодом Кубович Дмитро чудовим ударом доводить рахунок до розгрому – 3:0.

У підсумку на домашніх матчах 1 поразка і 1 перемога.

Дякуємо футболістам за яскраві емоції та бажаємо вдалої гри на виїзді , яка відбудеться вже цієї суботи у Чернівцях з ФК “Спарта”.

ПрАТ «Єврошпон-Смига» підтримує дитячий футбол та сприяє участь ФК «Єврошпон-Смига» у Чемпіонаті України серед ДЮЗС сезону 2021-2022 років.Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →