Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Бронзові нагороди не закінчуються

Вихованці 2015 р.н. активно беруть участь у різних турнірах. Це допомагає розвивати психологічну стійкість, якості футболіста та закріплює елементи вивчені на тренуваннях.

З кожним разом помітні позитивні зміни. Маленькі футболісти намагаються виконувати настанови тренера. Завдяки цьому, вони здобувають хороші результати.

Цього разу смижани взяли участь у турнірі “Kovel Summer Cup 2022”. 8 команд активно боролися за головний трофей.

Групова частина пройшла чудово, дві перемоги над ФК “Любарт” м. Луцьк , ФЦ “Ковель-Волинь-2” та нічия із ФК “Тайм” м. Ковель.

Півфінал дався не просто та із хвилюванням. ФК “Олімпія” м. Луцьк двічі вразила наші ворота. Але смижани не зупинялися і старалися будь-яким способом обійти суперника. Їм це вдалось. По завершенні матчу, рахунок на табло – 4:2 на нашу користь.

Фінальний матч виявився повною протилежністю попереднього. ФЦ “Ковель-Волинь” взяв ініціативу на себе та впевнено переміг нашу команду.

Отже, ФК “Єврошпон-Смига” заслужено зайняв 2 місце.

Кращим гравцем у команді став Костянтин Дмитрук. А серед усіх нападників турніру відзначилися Даміра Тарківського. Генеральний спонсор ФК “Єврошпон-Смига” – ПрАТ “Єврошпон-Смига”!

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →