Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Чудове футбольне свято пам’яті загиблих воїнів АТО


Цими вихідними у Смизі відбувся турнір вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО Смизької громади – Сергія Кочетова та Дмитра Момотюка серед дітей 2012 р.н.
Футбольний турнір розпочався із урочистого відкриття, яке для нас підготували:
-Зразковий дитячий оркестр «Берег» Смизької музичної школи;
– викладач Смизької музичної школи –Вікторія Федорук з музичною композицією «Мальви»;
– вихователі закладу дошкільної освіти «Сонечко» – Вікторія Житницька та Марія Борткова з музичною композицію «Небесна сотня»;
– учні Смизької ЗОШ (завуч по виховній роботі Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ірина Клімова);
– Віктор Міщук (музичний супровід).
Також на відкриття завітали:
– батьки загиблих бійців;
– Голова Смизької селищної ради – Федоров Олександр Мифодійович;
– військовий капелан – Андрій Любунь;
– побратими загиблих воїнів: Ігор Войцековський, військовий з батальйону «Айдар».
Усі вони привітали учасників змагань, побажали побільше перемог та футбольної праці без якої неможливо досягти високих результатів і щоб наше підростаюче покоління завжди дбало про своє здоров‘я. Також подякували батькам загиблих за синів і всі разом вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
У турнірі взяло участь 20 команд. Усі вони були розподілені на 4 групи. Дві кращі команди у своїй групі мали змогу боротися за вихід у півфінал. Отже, за підсумками двох ігрових днів пари ¼ та їх результати виглядали так:
1. ФА «Тернопіль» 3:0 ФК «Біскупа» м. Тернопіль;
2. ФК «Лідер» м. Рівне 1:3 ФК «Верес» м. Рівне;
3. ФК «Олімп» м. Рівне 1:2 ФА «Тернопіль-2»;
4. ФК «Львів» 1:3 ФК «Агробізнес» м. Волочиськ.
Півфінальні матчі стали інтригуючі. У першому із них відбулась битва складів ФА «Тернопіль», які боролись між собою.  Жодна команда не хотіла втратити шанс грати у фіналі, тому після нічийного результату – 1:1, вирішували долю фортуною. На цей раз вона повернулась ФА «Тернопіль-2» – 4:3.
½ ФК «Верес» м. Рівне –ФК «Агробізнес» м. Волочиськ стала не менш захоплюючою. Був помітний швидкісний футбол із хорошими атаками. Рівняни змогли відзначитись один раз, на що футболісти з м. Волочиськ відповіли подвійним взяттям воріт – 1:2.
Матч за 3 місце не подарував жодної інтриги. Усі замітили, що гравці ФК «Верес» втомились фізично, тому фінальний свисток сповістив про впевнену перемогу ФА «Тернопіль» – 7:1. Можливо, цей результат свідчить про те, що у м. Рівне практично не розвинена футбольна інфраструктура.
Фінал став своєрідною окрасою турнірі. Результативність, емоційність, майстерність, технічність – усі ці слова описують даний матч.
Чудова самовіддача обох команд завершилась нічиєю – 2:2. І знову серія пенальті, і знову фортуна обертається на користь ФА «Тернопіль-2» – 4:3. Вони й стають переможцями нашого турніру.
Отже, трійка фіналістів складається із:
1 місце – ФА «Тернопіль-2»;
2 місце – ФК «Агробізнес» м. Волочиськ (вперше завітали на турнір і одразу срібні призери)
3 місце – ФА «Тернопіль.
Дякуємо Роману Худобі за фінансову підтримку для батьків та генеральному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига» за солодкі подарунки та постійну фінансову допомогу у проведенні дитячих футбольних турнірів.


Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →