Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Чудовий результат ФК «Єврошпон-Смига» ДЮФЛУ

VIII тур Чемпіонату України серед ДЮСЗ пройшов досить вдало для ФК «Єврошпон-Смига». 23 жовтня на стадіоні «Меблевик» у Смизі ми приймали команди – ФСК «Чернівці» (Чернівці). Домашні матчі по-особливому важливі. Адже дуже прикро програвати на власному полі та підводити місцевих вболівальників, які не менше від футболістів очікують на позитивний результат. Тому перед початками матчів, всі налаштували себе тільки на перемоги.
     Першими розпочали юнаки 2005 р.н. Початок матчу був рівним. Обидві команди старались створювати моменти. Вже на екваторі 1-го тайму, наш гравець Артем Ковальчук зміг влучити у ворота та відкрити рахунок. Через 5 хв той же футболіст, пройшовши суперників, зумів вийти 1 в 1 і подвоїти рахунок. Початок другого тайму став для нашої команди не дуже приємним. Вже на першій хвилині гравець ФСК «Чернівці» відквитав один гол. Помітно було, що це додало  хвилювання смижанам.  Суперники почали більше атакувати, але свої атаки не змогли завершити взяттям воріт. У підсумку 2:1 на нашу користь.
    U-15 впевнено вийшовши на поле, пропустили м’яч вже на другій хвилині. Але це пішло нашим футболістам на користь. Вони зібрались та почали контролювати усю ситуацію на полі. Лише наприкінці 1 тайму Василь Зембаль, хорошим ударом в «дев’ятку» зміг зрівняти рахунок. Вже на початку другої половини матчу, Василь Зембаль оформив дубль. Але ніхто не розслаблявся. Адже відрив у один м’яч, це дуже мало. Маленька помилка могла б обернутись не в кращу сторону. Через декілька хвилин, наш герой матчу – Василь, виконав хет-трік. Наприкінці матчу, Володимир Квіквінія , вийшовши на заміну, зробив прострільну передачу, яка відскочила від гравця із м. Чернівці та м’яч залетів у ворота – автогол. Хочеться відмітити, що наш футболіст із 2009 р.н., але виступає на рівні із гравцями U-15. Фінальний свисток сповістив про рахунок 4:1.
Вперше, отримали 6 залікових очок у турі.
    Дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига» за фінансову підтримку у матчах Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →