Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Емоційна гра маленьких футболістів на турнірі у Смизі

В останні жовтневі дні на футбольному стадіоні “Єврошпон-Смига” у Смизі проходив ІІІ етап турніру «Кубок Єврошпон-Смига» серед дітей 2013 р.н.

Під час турніру у гості завітав Голова Рівненської обласної ради – Сергій Кондрачук, який привітав усі команди із участю у турнірі та побажав кожному побільше перемог.

Також Сергій Кондрачук нагородив президента ФК “Єврошпон-Смига” – Василя Антонюка, почесною грамотою та пам’ятним знаком за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Рівненщині, високі спортивні досягнення футбольного клубу! А команди-учасниці отримали солодкий подарунок у вигляді торта від генерального спонсора турніру ПрАТ «Єврошпон-Смига».

На змагання завітало 16 колективів, які були розподілені на 4 групи. Дві кращі у своїй групі мали змогу порівняти свої сили у ¼. Результати чвертьфіналу були такими:

1. ФК «Динамо Фемілі» м. Рівне 1:4 ФК «Чемпіон» м. Тернопіль;

2. ФК «Волинь» м. Луцьк 5:2 ФК «Чемпіон» м. Зборів;

3. ДЮФК «Ніка-05» м. Івано-Франківськ 2:0 ФК «Єврошпон-Смига»;

4. ДЮСШ м. Дубно 1:0 ФК «Олімп» м. Рівне.

½ ФК «Чемпіон» м. Тернопіль – ФК «Волинь» м. Луцьк стала видовищною. Адже у маленьких футболістів із обох команд була присутня максимальна самовіддача. Коли багато глядачів були переконані, що одним із фіналістів стане колектив із м. Луцьк, то цей матч показав зворотнє. Із мінімальною різницею перемагають тернополяни – 3:2.

Другий півфінал став менш інтригуючим, ДЮСШ м. Дубно реалізувавши свої моменти, обіграють ДЮФК «Ніка-05» м. Івано-Франківськ із рахунком 3:1.

Команди, які не вийшли у півфінал, поборолись за нижчі місця. З них за 7 місце ФК «Єврошпон-Смига» зіграв у результативну нічию із ФК «Динамо Фемілі» м. Рівне – 3:3, а у післяматчевих пенальті смижани виявились влучнішими – 4:2.

У матчі за 5 місце рівненський «Олімп» впевнено та із хорошою реалізацією обіграв ФК «Чемпіон» м. Зборів – 6:1.

Матч за 3 місце не подарував захоплюючого сюжету. Гравці ФК «Волинь» м. Луцьк захопили ініціативу на полі та без лишніх переживань обіграли футболістів із м. Івано- Франківськ – 4:1.

Фінал став по особливому цікавим. Вперше, ці команди змагались на турнірі у Смизі за переможний кубок. У першому таймі гравець ДЮСШ м. Дубно зміг відкрити рахунок. Попри усі старання, команда ФК «Чемпіон» м. Тернопіль так і не змогла, хоча б зрівняти рахунок. Мінімальна перемога дубенчан – 1:0. Хочеться відмітити, що обидві команди проявляли бойовий характер на полі і приємно було спостерігати за досягненнями таких маленьких футболістів, у яких усе футбольне життя ще попереду.

Отже, трійка фіналістів виглядала так:

1 місце – ДЮСШ м. Дубно;

2 місце – ФК «Чемпіон» м. Тернопіль;

3 місце – ФК «Волинь» м. Луцьк.

ПрАТ «Єврошпон-Смига» – спонсор дитячих футбольних турнірів у Смизькій громаді.

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →