Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Емоційна поїздка в Закарпаття

ФК «Єврошпон-Смига» відвідав турнір у чудовому місті Тячів. Це футбольне свято стало своєрідною перезагрузкою для кожного. Адже окрім змагальної діяльності, були екскурсії по дуже красивим місцям України.

Участь у турнірі 2014-2015 р.н. взяло тільки 4 команди. Матчі проходили в два кола. Допустивши помилки в одному матчі із командою, можна було її виправити в іншому. Смижанам це не вдалось. Вони двічі поступились колективу із м. Хуст. Всі інші матчі були переможними. У підсумку, стали срібними призерами турніру. Організатори відмітили Ковтунович Гліба як кращого нападника турніру.

Ну і звичайно те, від чого діти та дорослі були в захваті – екскурсії.

Вдалось відвідати дві локації: озеро Синевир – є найкоштовнішим природним скарбом, найбільше озеро Українських Карпат; термальні води Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс.

У літній період, важливо відвідувати турніри із оздоровчою метою. Діти – це наше майбутнє. Для них важливо поєднувати спорт та відпочинок. Отже, усі щасливі та із незабутніми враженнями повертались додому!  Генеральний спонсор дитячо-юнацького ФК “Єврошпон-Смига” ПрАТ “Єврошпон-Смига”.

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →