Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Емоційний турнір серед наймолодших

Вже неперший рік традицією є проведення осіннього турніру «Кубок Єврошпон-Смига» . Дане футбольне свято проводиться за підтримки генерального спонсора ПрАТ «Єврошпон-Смига».  16-17 вересня змагались найменша вікова категорія цього футбольного турніру – 2015 р.н. 10 команд були розподілені на 2 групи.
      Маленькі футболісти старались виконувати поставлені задачі тренером. Адже в більшості команд, це тільки початок їх змагальної діяльності. А дії на полі наближені до футболу. Тому допустивши мінімальну помилку, можна побачити м’яч у воротах.
    За результатами групового етапу півфінальні пари виглядали так:
ФК «Олімп-2» м. Рівне – ФК «Барса» м. Тернопіль. В цьому матчі  ініціативу взяли на себе рівняни. Вони двічі змогли відзначитись, а тернополяни так і не відквитали суперникам пропущені голи – 2:0.
ДЮСШ Дубно – ФК «Лідер» м. Рівне. Ця пара боролась до останніх секунд. Лідери відкрили рахунок і залишили його незмінним. Цим і вирвали собі путівку у фінал.
Матч за 3 місце тримав інтригу до кінця. Рівність сил, взаємних атак не визначили переможця – 0:0. Долю бронзових нагород вирішувала серія пенальті у якій ФК «Барса» став фартовим. Нашим землякам ДЮСШ Дубно знову не усміхнулась удача.
Фінальний матч став справжнім рівненським дербі. Ця гра принципова для обох команд. Тому помилятись не хотів ніхто. На останніх хвилинах кутовий удар від олімпійців став переможним. Фінальний свисток сповістив про мінімальну перевагу ФК «Олімп» – 1:0.
Отже, 1 місце – ФК «Олімп-2» м. Рівне;
2 місце – ФК «Лідер» м. Рівне;
3 місце – ФК «Барса» м. Тернопіль.
Вперше, на турнірах у селищі Смига, кращим гравцем турніру стала дівчина-футболістка – Ангеліна Баранова, яка представляла команду переможців.
    ПрАТ «Єврошпон-Смига» генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига».

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →