Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

ФК «Єврошпон-Смига» бронзовий призер Турніру пам’яті Євгена Рудкова у м. Київ

ФК «Єврошпон-Смига» бронзовий призер Турніру пам’яті Євгена Рудкова у м. Київ

Наприкінці цього року вихованцям ФК «Єврошпон-Смига» , відразу двома віковими групами (2010 р.н., 2011 р.н.), вдалось побувати на престижному турнірі присвяченому пам’яті Євгена Рудкова у м. Київ. Організаторами турніру виступили ГО «КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ» та ДЮФШ ДИНАМО ім. ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО. Матчі проходили в критому манежі навчально-тренувальної бази ФК «ДИНАМО «КИЇВ» (Конча-Заспа). На цьому турнірі побували одні з найкращих дитячих команд в Україні. Нашому футбольному клубі було приємно отримати запрошення на це свято.

У кожній віковій групі участь приймало 16 команд. Шалена самовіддача, жага до перемоги була присутня у кожного маленького футболіста. Ніхто не хотів втрачати можливість стати призерами такого потужного турніру, тому всі матчі були інтригуючими, а діти показували високу майстерність.

Футболісти 2011 р.н. мали дуже багато хороших ігрових моментів, які, на жаль,  не вдалось реалізувати. Тому у своїй турнірній таблиці закріпились на 11 місці.

У юнаків 2010 р.н. ситуація склалась набагато краще. Вийшовши з групи з другого місця, в ¼ здолали СК Київ з рахунком 2:1. Півфінальний матч із командою ФК «Локоматив» м. Київ став справжньою боротьбою, адже залишався лише крок до фіналу, та незважаючи на старання, смижани поступились столичним хлопцям.

Матч за третє місце, в якому нашим суперником став  ФК «Восход» м. Київ. Двобій із шаленою підтримкою та емоціями. Чудова техніко-тактична допомогла здолати киян. Результатат матчу 2-1 і ФК «Єврошпон-Смига – бронзовий призер турніру.

Організатори турніру визнали Кононюка Івана (2010 р.н.) – кращим гравцем в команді.

Чудова організація, сильні команди, незабутній турнір, екскурсії , нові знайомства подарували нашим юнакам хороший настрій напередодні Новорічних свят!

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (03656) 56-267
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →