Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

ФК «Єврошпон-Смига» на Чемпіонаті дитячі футзальної ліги Волині

Цього року ФК «Єврошпон-Смига», команда вікової категорії U-13 під керівництвом тренера Святослав Левкова, бере участь у «Дитячій футзальній лізі Волині». 4 грудня наш футбольний клуб зіграв перші два матчі чемпіонату. Перший матч: ми поступились футзальній команді із м. Рівне – ДЮСШ-4. Ця гра показала високу підготовку та чудову футзальну техніку суперників. Було цікаво та корисно порівняти сили із командою, яка спеціалізується у даному виді спорту. Другий матч відбувся із ФК «Олімпія» (Луцьк). Він став результативним та емоційним для нашої команди. Не хотілось у перший же день поїхати без жодного очка. Тому, завдяки старанню, смижани вирвали перемогу – 3:2.
ІІ виїзд ФК «Єврошпон-Смига» для участі у дитячій футзальній лізі Волині пройшов на достойному рівні, але не з максимальним результатом. Перший матч відбувся із командою ДФК «Юнір-Мідас» (Луцьк). Ця гра стала запеклою та результативною. Обидві команди пресенгували  і намагались реалізовувати 100% м’ячі. Чіткість та швидкість передач були ключовими у даному матчі. Не можна віддати перевагу жодній із команд. Адже як наші футболісти, так і волиняни показували змістовну гру. Та все ж, суперники змогли реалізувати свій більший досвід у грі в спортивному залі,  забивши на один гол більше і подарувавши своїй команді 3 очка – 3:2.
      Другий матч відбувся за повної ігрової, технічної та територіальної переваги смижан. Вони продемонстрували не тільки свої майстерні футбольні навички, але й була присутня самовіддача та узгодженість у діях. Це допомогло здобути впевнену перемогу над ФК «Іква» (Млинів).
      Дебютувавши цього року у Волинській футзальній лізі, наші земляки у чотирьох матчах здобули 50%-й результат і розмістились у середині  турнірної таблиці.
     Надіємось, що подальша участь у чемпіонаті буде формувати у дітей краще розуміння гри у футзал та вдосконалить індивідуально-технічні, координаційні  та командно-тактичні дії.

ПрАТ «Єврошпон-Смига» активно підтримує участь дитячих футбольних команд ФК «Єврошпон-Смига» у турнірах та чемпіонатах.

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →