Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Хороший досвід та «сигнал» завдяки турніру Leo Cup

Цього разу чотириденний футбольний марафон у м. Винники –  Leo Cup,  відвідали смизькі юнаки 2010 р.н. Участь прийняли понад 40 команд, які були розподілені на 8 груп.
     Для ФК «Єврошпон-Смига» груповий етап склався із трьох нічийних результатів та однієї поразки. Хочеться сказати, що суперники були добре підготовлені і показували гарну гру : ФК «Спарта» м. Чернівці (саме вони нещодавно перемогли два склади смизьких футболістів на ДЮФЛУ) , ФК «Шахтар» м. Нововолинськ, «Клуб Лева» м. Львів, ФК «Бенфіка» м. Київ.
      На наступному етапі нашим суперником став всім відомий клуб – ФК «Карпати» м. Львів. Цей матч подарував хороші емоції, тому що був зіграний із мінімальними помилками. Не можна виділити жодну із команд. Адже обидві старались контролювати м’яч та реалізовувати свої моменти. У підсумку – 3:2 на користь львів’ян . Але всі отримали максимальне задоволення від цієї гри. Інколи результат не такий важливий, як чудові емоції та правильні дії на футбольному полі.
     Попереду на нас чекало ще два суперники: ФСК м. Чернівці та ФК «Покрова» м. Львів. Вони перемогли із мінімальною перевагою.
     Враховуючи все вище сказане, хочеться зробити підсумок. Наші футболісти показували варту уваги гру, старались проявляти свої індивідуальні якості. Не було матчів, за які соромно, адже якщо й завершувався не в нашу користь , то із  мінімальною перевагою. Можливо, не вистачило фізичної підготовки. У будь-якому випадку, це хороший досвід і «сигнал» , над чим потрібно ретельніше працювати.
ПрАТ «Єврошпон-Смига» надає постійну фінансову підтримку у поїздках команди ФК «Єврошпон-Смига» на виїзні турніри.


Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →