Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Переможний кубок із Нетішина їде у Смигу

11-12 вересня юнаки ФК «Єврошпон-Смига» вікової категорії U-11 завітали на футбольний турнір у м. Нетішин. Всього команд-учасниць було 8: ФК «Бобри» м. Броди, ДЮСШ м. Здолбунів, КДЮСШ м. Нетішин, КДЮСШ м. Нетішин-2, ДЮСШ м. Фастів, ДЮСШ Розваж, ДЮСШ м. Острог, які були розподілені на дві групи.

На груповому етапі смизькі вихованці проявили свої найкращі фізичні якості, футбольну майстерність та перемогли усіх суперників. Зайнявши 1 місце та вийшовши з групи, ми продовжили боротьбу у півфінальній частині.

Нашим конкурентом стала місцева команда – КДЮСШ м. Нетішин. Вже на початку матчу смижани проявили свою ініціативність та відкрили рахунок. Впродовж наступних півгодини жодна із команд не могла реалізувати своїх моментів, хоча обидві показували змістовну гру. Наприкінці поєдинку наші вихованці подвоїли рахунок та заслужено вийшли у фінал.

Головний матч турніру був захоплюючий. Всю гру важелі терезів схилялись то на користь ФК «Єврошпон-Смига», то на користь ДЮСШ м. Фастів. Попри те, що футболісти із Смиги двічі відзначились, юнаки із центральної України не переставали боротись. Старання, самовіддача допомогла нашим суперникам зрівняти рахунок – 2:2. Фінальний свисток сповістив про визначення переможця за допомогою пробиття пенальті. Вони стали по справжньому хвилюючі, адже 9 футболістів здійснювали одинадцятиметровий удар. В підсумку – 6:5 на користь ФК «Єврошпон-Смига» , який стає переможцем турніру.

Кращим нападником турніру визнано Кононюка Івана.

Хочеться відмітити, що у цьому турнірі наші вихованці не зазнали жодної поразки, а це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку.

ПрАТ “Єврошпон-Смига” постійно підтримує ФК «Єврошпон-Смига» щодо участі у дитячих футбольних турнірах.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →