Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Підсумок футбольного року ФК «Єврошпон-Смига»

2020 рік став особливим для всіх, змінивши наше традиційне життя. Футбол – не виняток. Певний період наш футбольний клуб змушений був припинити свою роботу задля запобігання розповсюдженню Covid-19. Цей футбольний перерив негативно вплинув на технічні навички, а особливо фізичні кондиції юних футболістів. По відновленню тренувань потрібно було наздоганяти втрачене. Цей перерив дав змогу переоцінити ставлення до життя, футболу, вніс зміни у особисте спілкування юних вихованців між собою.

Попри всі труднощі, хочеться згадати усі приємні моменти, які відчув ФК «Єврошпон-Смига» . Однією з чудових новин стало розширення нашої футбольної сім’ї. Тренер Владислав Герасимчук набрав групу діток 2014-2015 р.н., які розпочали тренування, щоб в майбутньому досягати високих результатів.
Незважаючи на усі перешкоди, у Смизі були проведені усі заплановані турніри із дотриманням карантинних умов. Найбільше від цього постраждали вболівальники та батьки, адже вони не могли спостерігати футбольні баталії із трибун.
Наші земляки, виступаючи на різноманітних змаганнях, показали себе із гідної сторони. У більшості турнірів вихованці нашого ФК «Єврошпон-Смига» ставали переможцями або призерами, що свідчить про хороший рівень підготовки.
Особливо приємно, що знайшли можливість відвідати турніри на узбережжі Чорного моря, де поєднали тренувально-змагальні заняття із оздоровленням на пляжах м. Чорноморськ (Одеська обл.) та м. Албена (Республіка Болгарія).
Смижани 2010 р.н. гідно представили наш футбольний клуб та юну футбольну Україну на міжнародній арені у м. Прешов (Словаччина) , де стали переможцями.

 

Крім футбольного життя ГО «ФК Єврошпон-Смига» брала активну участь у різноманітних масових заходах, Всеукраїнських проектах («Озеленення України», «World Cleanup Day» та багато інших ). Також зайняли друге місце в номінації – «Громадська організація 2020»!
Надіємось, що 2021 рік дозволить реалізувати усі плани, а нашим дітям бажаємо плідних тренувань та побільше перемог!

 

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (03656) 56-267
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →