Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Поразка та нічийний результат ФК «Єврошпон-Смига» на фоні жахливого суддівства

Досить несправедливо та емоційно пройшов VII тур Дитячо-юнацької футбольної ліги України для ФК «Єврошпон-Смига». Цього разу матчі провели у Житомирській області із командою ДЮСШ-АІК Чуднів.
      Першими за традицією розпочали свій двобій юнаки 2005 р.н. Хороша гра, чудові моменти, але…про це пізніше.
    В результаті перший тайм завершився із рахунком 3:0 не на нашу користь. На другий тайм наші гравці вийшли  на поле із бойовим настроєм. Жаборецький Олександр забив гол, але його було замало. Наприкінці, суперники вчетверте відзначились і заробили 3 очка для своєї команди.
     Футболісти меншої вікової групи, зрозумівши ситуацію, яка відбувається на полі, були серйозно налаштовані вибороти хоч б мінімальні очка для ФК «Єврошпон-Смига». Попри сильне бажання, пропустили гол від футболіста ФК «ДЮСШ-АІК» Чуднів. Перший тайм не подарував ніякої радості для наших юнаків. Всередині другого тайму суперники сильно сфолили у штрафному, арбітр призначив 11-метровий удар, який Микола Пологеєнко із впевненістю реалізував. Фінальний свисток сповістив про нічийний результат – 1:1. У підсумку, одне залікове очко для ФК «Єврошпон-Смига».
     А тепер про ситуацію, яка відбувалась на полі. Не в образу для футболістів ДЮСШ-АІК Чуднів, але арбітр явно не приховував своєї прихильності до господарів поля. Два голи із положення були зараховані, матч юнаків 2007 р.н. був переграний на 7 хвилин (в надії, що господарі заб’ють ), максимальна кількість жовтих карточок для смижан, навмисне «незнання» деяких футбольних правил та багато іншого. Крім того, на нашу вимогу до господарів надати відеозапис матчу, абсолютне ігнорування вимог Регламенту ДЮФЛУ. А потім всі говорять, що в Україні немає хороших футболістів.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →