Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

ПрАТ «Єврошпон-Смига»: дбаємо про здоров’я дітей Смизької громади

У червні  у Смигу завітали ICF “Gift of Life” – МБФ “Дар Життя” –  «медична клініка на колесах», де протягом двох тижнів професійні лікарі надавали безкоштовні медичні послуги для дітей Смизької громади, в тому числі і для вихованців ФК «Єврошпон-Смига». Два автобуси, які повністю оснащені необхідним обладнанням для проведення медичного огляду, здійснення аналізу крові, перевірки зору та надання профілактичних послуг.

 У клініці працювало 4 стоматологи, 2 педіатри, 1 асистент лікаря і 1 реєстратор. Щодня клініку відвідували 24-26 пацієнтів, яких оглядали лікарі-педіатри, а також стоматологи, які проводили професійну чистку, фторування, лікування і видалення зубів за потреби. У педіатричному автобусі діти отримували рекомендації щодо профілактики захворювань та подарунки у вигляді зубних паст та інших рекомендованих медичних препаратів.

Загалом Медичну клініку на колесах відвідали понад 250 жителів Смизької громади, з них 166 хлопчиків та 84 дівчинки, в тому числі 88 вихованців футбольного клубу.

Ми долучилися до спонсорської підтримки у реалізації цього надзвичайно важливого проекту, оскільки дбаємо про здоров’я та добробут жителів Смизької громади.

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (03656) 56-267
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →