Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Смижани на елітному турнірі у Львові

Протягом чотирьох днів ФК «Єврошпон-Смига» 2009 р.н. змагались на потужному турнірі «RUH WINTER CUP 2021», який проходив на базі ФА «Рух». 28 показових колективів із різних куточків України взяли участь та були розподілені на 4 групи. Кожен міг вдосталь насолодитись футболом на чудових полях академії та порівняти свої сили із командами топ-рівня. Нашим землякам випала група із достойними командами. Хочеться відмітити той факт, що груповий етап , в якому змагався ФК «Єврошпон-Смига» пройшов із рівними шансами для кожного. Про це свідчить те, що більшість матчів завершувалась із мінімальною різницею, або ж із нічийним результатом.
А це підсумки групового етапу наших земляків:
1. ФК «Єврошпон-Смига» 0:0 ФК «Прогрес-Софія» (Київ);
2. ФК «Минай» (Ужгород) 1:1 ФК «Єврошпон-Смига»;
3. ФК «Єврошпон-Смига» 0:1 ФК «Динамо» (Київ) (прикра поразка , в якій столичні футболісти змогли забити гол тільки завдяки пенальті);
4. ФК «Волинь» (Луцьк) 2:0 ФК «Єврошпон-Смига»;
5. ФК «Рух-2» (Львів) 0:1 ФК «Єврошпон-Смига»;
6. ФК «Єврошпон-Смига» 1:2 ФК «Одеса».
Із цими результатами смижани продовжили свою боротьбу у Silver League. Нашими суперниками стали : «Дачія Буйкани» (Молдова), ФК «Буковина» (Чернівці), ФК «Одеса». Цей етап приніс нашому колективу 1 перемогу та дві мінімальні поразки. Останній матч цього турніру подарував не тільки хороші емоції, але й інтригу до кінця. Не хотілось їхати додому із поразкою, тому наші футболісти старанно виконували настанови тренера. У підсумку бойова нічия із ФК «Lions» (Ірпінь) та чудова можливість перевірити свою психологічну стійкість у серії післяматчевих пенальті. В якій ФК «Єврошпон-Смига» виявився влучнішим та здобув перемогу.
Нагородження пройшло у чудовому настрої, а нашого  Володимира Квіквінію визнали кращим гравцем на турнірі та  вручили сертифікат , який він може використати у магазинах найвідоміших брендів спортивного одягу, взуття, інвентарю ( Nike, Puma, Hummel, Macron).
ФК «Єврошпон-Смига» приємно вражений футбольною інфраструктурою академії. Видно, що там все робиться для дітей та для максимального розвитку футболу у нашій державі.
Також протягом цих днів смижани не тільки грали футбол, але й  відвідали матч  Прем’єр-ліги України – ФК «Львів» – ФК «Ворскла» (Полтава). Ще один приємний момент: по завершенню цього матчу гравець ФК «Львів» Артур Ременяк ,  подарував тому ж Володимиру Квіквінії свої футбольні щитки.
Отже, це чудовий досвід та незабутні емоції, адже атмосферу на стадіоні не передати словами.
  Дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига» за фінансову підтримку для участі у турнірі.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →