Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Смижани на престижному столичному турнірі у Конча-Заспа

     Другий рік поспіль ФК «Єврошпон-Смига» бере участь у традиційному турнірі пам’яті видатного динамівця – Євгена Рудакова. Дитячо-юнацьке футбольне свято пройшло на базі «Динамо» (Київ) у Конча-Заспа. У ньому змагалось понад 40 команд, які були розподілені на 8 груп. Юнаки 2011 р.н. розпочали боротьбу з командами-суперниками високого рівня. Результати групового етапу наступні:

1. ФК «Рух» м. Львів 1:1 ФК «Єврошпон-Смига»;

2. ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 ФК «Чемпіон» м. Київ;

3. ФК «Єврошпон-Смига» 1:3 ДЮСШ м. Кременчук;

4. ДЮСШ-14 м. Київ 2:0 ФК «Єврошпон-Смига».

      Не набравши достатньої кількості очок, ми не могли змагатись за найвищі місця турніру. Проте  ніхто не збирався «опускати руки». Тому це не завадило смижанам показати хорошу гру. Свій наступний матч ФК «Єврошпон-Смига» провів із ДЮСШ м. Ніжин, де двічі поразивши ворота суперників наші футболісти перемогли. Друга гра, в той же день, відбулася із СФК «Софія» (Київ) , де із мінімальним рахунком знову перемогли юні смижани.

За підсумками усіх матчів у заключний день ми боролись за 25 місце, але, на жаль, поступились команді із м. Вишгород – 2:0. Отже, із 40 команд ФК «Єврошпон-Смига» посів 26 місце.

       Це хороший результат на турнірі топ- рівня. Саме завдяки потужним змаганням ми можемо зробити висновки над своїми помилками, набратись досвіду та відкрити для себе нові футбольні елементи.

 ПрАТ «Єврошпон-Смига» надає постійну за фінансову підтримку у поїздках на дитячі футбольні турніри.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →