Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Солодкі подарунки для дитячих колективів Смизької громади

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят вже традиційно ПрАТ «Єврошпон-Смига» вітає дитячі колективи Смизької громади солодкими подарунками.

Святий Миколай завітав до великої дружньої родини дитячо-юнацького футбольного клубу “Єврошпон-Смига”. Миколай Чудотворуць прийшов до юних футболістів з добрими, щирими побажаннями і величезним мішком солодощів. В це величне свято маленькі футболісті весело розважалися, танцювали та ласували смачними ласощами.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся президент Дитячо-юнацький ФК “Єврошпон-Смига” Василь Антонюк, який привітав усіх зі святом та побажав юним футболістам і батькам здоров’я, щастя та здійснення всіх мрій!

Новорічне свято відбулося також і у дитячому колективі Смизького дитячого зразкового духового оркестру «Смига». Керівник Гайдайчук Василь Данилович привітав юних музикантів з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, побажав творчих успіхів та натхнення до нових звершень!.

Кожен учасник під час святкувань отримав солодкий подарункок від ПрАТ «Єврошпон-Смига».

ПрАТ «Єврошпон-Смига» вітає дитячі колективи з Новорічними та Різдвяними святами! Успіхів та нових яскравих досягнень у Новому 2022 році!

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →