Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Товариський матч із командою вищої ліги

Приємною подією у Смизькій громаді став візит ФК «Поділля» м. Хмельницький. Команда завітала на товариський матч з місцевим ФК «Єврошпон-Смига» у складі юнаків 2005 р.н. Це команда вищої дитячо-юнацької ліги України.
Ініціативою у матчі заволоділи суперники з Хмельниччини, які демонстрували хорошу техніку та згуртованість у діях. Але і наші футболісти нав’язали боротьбу та показали характер. Більшу половину першого тайму був нічийний рахунок. Фінальний свисток сповістив про перемогу ФК «Поділля» – 5:0. Втома та відсутність ігрової практики у наших футболістів, дались взнаки.
Попри це, наші гості подарували хороші емоції смижанам.

Ця подія була насичена не тільки футбольним матчем, а також спортивними конкурсами між маленькими вихованцями ФК «Єврошпон-Смига». По завершенні кожен учасник отримав презент від капітана дорослої команди ФК «Поділля», адже ості приїхали до нас із подарунками та різними сувенірами.
ФК «Єврошпон-Смига» також отримав подарунок від наших гостів –футбольні м’ячі.
Дякуємо ФК «Поділля» із м. Хмельницький за чудове свято, яке вони подарували нашим вихованцям, вболівальникам, які вже так сумували за такими футбольними подіями. Це був своєрідний досвід та хороший спогад із минулого, спокійного життя кожного футболіста-українця.

Генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига» – ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →