Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Вдосконалення футбольної майстерності наймолодших футболістів ФК «Єврошпон-Смига»

Грудень 2021 року для наймолодших футболістів ФК “Єврошпон-Смига” 2014 р.н. та 2015 р..н. був насичений футбольними подіями. Перша поїздка: турнір з міні-футболу «Новорічний марафон» у місті Хмельницькому, який тривав два дні.
14 команд були розподілені на дві групи. Це дало змогу на груповому етапі зрівняти свої сили із 7 командами- суперниками. А результати стали такими:

1. ДЮСШ Полонне 2:4 ФК «Єврошпон-Смига»;

2. ФК «Єврошпон-Смига» 1:2 ФК «Ніка» м. Івано-Франківськ;

3. ДЮСШ-1 м. Хмельницький-2 1:1 ФК «Єврошпон-Смига»;

4. ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 ФК «Тайм» м. Ковель;

5. ФК «Мрія» м. Хмельницький 3:3 ФК «Єврошпон-Смига»;

6. ФА Тернопіль 1:0 ФК «Єврошпон-Смига».

Турнірна таблиця після цього етапу була практично на рівних – мінімальна різниця очок між місцями, або ж краща різниця забитих/пропущених голів. Це свідчить про те, що усі команди були конкурентноспроможні і показували хорошу гру. Завдяки таким матчам вдосконалюється футбольна майстерність та не можна допускати мінімальних помилок. Остання гра на цьому турнірі відбулась із першим складом ДЮСШ-1 м. Хмельницький, де наші футболісти зіграли у бойову нічию – 1:1. У післяматчевих пенальті більш влучнішими стали суперники.

На нагородженні відразу два наших гравці отримали особисті нагороди. Грома Мартін став кращим гравцем в команді, а кращим воротарем турніру визнали нашого Олександра Помінчука.

Набравшись хорошого досвіду, група U-7, під керівництвом тренера Герасимчука Владислава, завітали у м. Тернопіль на традиційний дитячий футбольний турнір «Фестиваль чемпіонів». Це свято проводиться за європейськими нормами, де не має переможців та переможених. Це чудова можливість проявити свої індивідуальні якості та пропрацювати помилки.

Зігравши 4 матчі на цьому турнірі ми здобули 3 перемоги та одну нічию (2:2, 6:0, 2:0, 6:0). Не зважаючи на результати цих ігор, є ще над чим працювати, а тренер взяв до уваги , що потрібно вдосконалити кожному із гравців. По завершенні «Фестивалю чемпіонів» всі футболісти отримали чудові призи від організаторів.

29 грудня гравці ФК «Єврошпон-Смига» 2015 р.н. також спробували свої сили у тернопільському футбольному фестивалі. Гідно представивши смизьку команду на турнірі, діти отримали яскраві емоції від змагань та гарні подарунки від організаторів турніру.

Дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига» за фінансову підтримку у поїздках.

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →