Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Відмінний досвід на турнірі «Кубок Карпат»

ФК «Єврошпон-Смига» вкотре взяв участь на турнірі у м. Львів. Цього разу юнаки 2009 р.н. боролись за зимовий «Кубок Карпат». 10 сильних команд із різних куточків України були розподілені на дві групи.
    На цьому етапі ми перемогли ДЮСШ м. Вараш – 2:0, поступились команді із ФК «Адреналін» із м. Луцьк – 1:3, а також здобули два очка, зігравши у дві нічиї, а суперниками були АФ «Минай» та ФК «Антарес» м. Київ. Лише 1 гола не вистачило у останньому матчі групового етапу із киянами. Ситуація могла б скластись іншим чином, а наші футболісти мали б смогу боротись за найвищі місця даного турніру.
     Матч за 5 місце пройшов із футболістами із м. Київ та був насиченим гольовими моментами. У цій грі ніхто не хотів поступатись, адже обидві команди були за крок до півфіналу. Технічність, емоційність , самовіддача – три слова, які найкраще описують цей матч. При мінімальній перевазі 2:1 , смижани стали ще більш ініціативніші, але  одна помилка дозволила киянам зрівняти рахунок 2:2. Фінальний свисток сповістив про нічийний результат та вирішення долі футболістів за серією пенальті. Своєрідна футбольна фортуна обернулась на користь киян.
    Хочеться відмітити наших футболістів, які достойно провели кожен матч на цьому турнірі. Адже боролись із юнаками 2008 р.н. Це чудовий результат та хороший досвід порівняти свої сили із віковою категорією U-13. Та свідчить про те, що ФК «Єврошпон-Смига» рухається у правильному напрямку.
     ПрАТ «Єврошпон-Смига» забезпечує фінансову підтримку щодо участі вихованців ФК «Єврошпон-Смига» у поїздках.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →