Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Завершення футбольного року у Черкасах

Заключним турніром у 2021 році для ФК «Єврошпон-Смига» став «Різдвяний кубок СДЮШОР» у м. Черкаси. На нього завітали юнаки 2010 р.н. 16 колективів із різних куточків України боролись за титул найсильнішого.

Результати смижан після групового етапу:

1. ФК «Нива-2» м. Вінниця 0:8 ФК «Єврошпон-Смига»;

2. ФК «Єврошпон-Смига» 3:0 ДЮСШ Чайка м. Черкаси;

3. ФК «Чайка» м. Черкаси 4:1 ФК «Єврошпон-Смига» ;

На наступному етапі змагань нашим суперником стала команда зі столиці – УАФ. Цей матч завершився безгольовою нічиєю, а у післяматчевих пенальті влучнішими стали конкуренти.

Ця прикра поразка одразу відкинула можливість нашому клубові боротися за призові місця. Хоча в подальшій зустрічі смижани отримали перемогу над вихованцями першолігової команди «Гірник-Спорт» з Полтавщини – 1:0. А у матчі за 5 місце проти ФК «Людомир» м. Київ основний час завершився нічийним результатом 1:1, а у післяматчевій лотереї фортуна усміхнулась смижанам.

Провівши 6 матчей , юні смижани зазнали одну поразку, двічі зіграли у нічию та отримали три перемоги – це хороше завершення футбольного сезону 2021.

Організатори турніру визнали нашого Віталія Кондратюка кращим гравцем у команді.

Крім футболу, юні футболісти насолодились чудовими краєвидами та передноворічною феєрією центрально-українського міста Черкаси, що розміщене у середній течії річки Дніпро на березі Кременчуцького водосховища.

ПрАТ «Єврошпон-Смига» підтримує розвиток дитячого футболу.

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →