Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Завершення футбольних турнірів 2021 року у Смизі

18-20 листопада відбулося футбольне свято серед дітей 2010 р.н. «Кубок Свободи» став заключним турніром 2021 року  у смт Смига. На цю подію завітало 10 команд, зокрема із Західної України  та команда ФК «Чайка» м. Черкаси із Центральної частини нашої держави (яка була представлена двома складами).
      Протягом перших двох ігрових днів визначалися лідерів групового етапу. Сильнішими виявились: ФК «Волинь» м. Луцьк, ФК «Чайка-2» м. Черкаси, ФК «Єврошпон-Смига-2011», ФА Тернопіль. Вони й продовжили боротьбу за титул переможця у ½.
     У першому півфіналі свої сили порівнювали ФК «Чайка-2» м. Черкаси – ФА Тернопіль. Тут дещо технічнішими виявились тернополяни. Вони двічі відзначились та вибороли путівку у фінал.
     У другому півфіналі змагались наші футболісти 2011 року із ФК «Волинь». Ця гра показала, що різниця в один рік дає свій результат. Важко на рівних змагатись три дні поспіль. Футболісти із м. Луцьк здобули впевнену перемогу – 5:1.
    У матчі за 5 місце ФК «Єврошпон-Смига» зіграв у безголову нічию із ФК «Чайка» Післяматчеві пенальті стали «фартовіші» для команди з Черкас– 3:1.
    Матч за 3 місце та фінал йшли за одним сценарієм. Кожен хотів залишити свої ворота «сухими» і намагався не допускати помилки. А будь-які моменти взяття воріт, завершувались невдало, або ж завдяки порятунку воротаря. У кінцевому результаті два матчі завершились 0:0. Післяматчева фортуна також була однакова – 3:2.
Отже,  трійка найсильніших виглядала так:
1 місце – ФК «Волинь» м. Луцьк;
2 місце – ФА Тернопіль;
3 місце – ФК «Чайка-2» м. Черкаси.
Дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига» за фінансову підтримку у проведенні дитячих футбольних турнірів у Смизькій громаді. А усім командам за те, що брали участь у наших змаганнях протягом осіннього сезону.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →