Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Клей для деревини Woodmax P 11.551

Однокомпонентний клей на основі полівінілацетату з поліпшуючими добавками, призначений для створення еластичних з’єднань. Клейовий шов після досягнення максимальної міцності клейового з’єднання має гарну адгезію до поверхонь з деревини, деревних матеріалів і пластмаси.

Застосування:

  • Склеювання паперу;
  • Склеювання картону;
  • Склеювання упаковки;
  • Приклеювання паперу до деревини;
  • Приклеювання тканини до деревини;
  • Еластичне з’єднання цільної деревини, деревостружкових і деревоволокнистих плит, а також інших деревних матеріалів, що піддаються помірним статичним та динамічним навантаженням;
  • Призначений для застосування в холодних пресах і ручного склеювання.

Рекомендації

Підготовка матеріалу

Призначені для склеювання поверхні повинні бути сухими, очищеними від бруду і пилу, без слідів масла та жиру, які можуть зменшити адгезію.Предназначенние для склеювання деталі повинні бути оброблені таким чином, щоб щільно прилягати одне до другу. При склеюванні деревини вологість деревини повинна становити 8 ÷ 12 [%].

Нанесення клею

Перед застосуванням клей рекомендується добре перемешать.Клей можна накладати на одну або обидві поверхні за допомогою кисті, шпателя, пляшки з дозатором, аплікатора, ручного валика або машинним способом (вулицями або розпилювачем). Клей не забарвлює деревину. Рекомендована кількість клею, що наноситься становить, в залежно від виду підкладки, 120 ÷ 180 [г/м2].

При роботі з клеєм рекомендується уникати використання інструментів, що містять залізо.

Час відкритої витримки

Час відкритої витримки: 3 ÷ 8 [хв.]. Час відкритої витримки залежить від характеру склеюваних деталей, породи деревини, пористості, вологості і температури повітря і від кількості нанесеного клею.

Температура склеювання

Застосовувати при температурі вище + 5 [°C]. Це стосується температури навколишнього середовища і, перш за все, температури склеюваних матеріалів і самого клею.

Пресування

Тиск при пресуванні — в діапазоні 0,1 ÷ 1,2 [Н/мм2], залежно від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. При нанесенні клею вручну склеювані поверхні слід стиснути таким чином, щоб видавити надлишки клею.

Час пресування — залежить від характеру склеюваних деталей, пористості, всмоктуючої здатності, породи деревини і її вологості, температури і вологості повітря, від кількості нанесеного клею і від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. Пресувати склеювані деталі до моменту досягнення міцності з’єднання, достатньої для подальшої обробки або транспортування.

Рекомендований середній час пресування:

  • Холодні преси 15 ÷ 30 [хв.].

Хороших результатів при склеюванні можна досягти, дотримуючись таких умов:

Температура процесу склеювання 15 ÷ 25 [°C]
Відносна вологість повітря 40 ÷ 70 [%]
Вологість деревини 8 ÷ 12 [%]
Кількість клею, що наноситься 120 ÷ 180 [g/m2]
Максимальний час відкритої витримки 3 ÷ 8 [min]

Чистка

Інструменти слід вимити водою відразу після завершення роботи. Не допускати засихання клею. Засохлий клей видалити з інструментів механічним шляхом, попередньо замочивши їх у гарячій воді (приблизно на 1 годину).

Упаковка

Продукт розфасований в пластмасові ємності масою 20 кг, 60 кг і 1000 кг.

До упаковки і перевезення не застосовуються правила, що стосуються небезпечних товарів (ADR, RID). Можлива розфасовка в іншу упаковку за попередньою домовленістю з клієнтом. Упаковка не повинна надавати негативного впливу на якість продукту.

Зберігання

Зберігати в оригінальній, щільно закритій упаковці при температурі від + 5 до + 30 [°C]. За таких умов зберігання, продукт зберігає свої властивості протягом 12 місяців з дня виготовлення.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →