Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Клей для деревини Woodmax S 11.503, клас D1

Однокомпонентний клей на основі полівінілацетату, клас водостійкості D1 по PN-EN 204.

Клейовий шов після досягнення максимальної міцності клейового з’єднання має гарну адгезію до дерев’яних поверхонь, що піддаються статичних і динамічних навантажень, а також хорошим початковим схоплюванням.

Застосування:

  • Склеювання цільної деревини при виготовленні столярно-будівельних виробів для внутрішнього застосування;
  • Склеювання деревостружкових і деревоволокнистих плит;
  • Склеювання інших деревних матеріалів;
  • Призначений для застосування в холодних пресах і ручного склеювання.

Рекомендації

Підготовка матеріалу

Призначені для склеювання поверхні повинні бути сухими, очищеними від бруду і пилу, без слідів масла та жиру, які можуть зменшити адгезію. Вологість деревини повинна становити 8 ÷ 12 [%]. Призначені для склеювання деталі повинні бути оброблені таким чином, щоб щільно прилягати один до одного.

Нанесення клею

Перед застосуванням клей рекомендується добре перемішати. Клей можна накладати на одну або обидві поверхні за допомогою кисті, шпателя, пляшки з дозатором, аплікатора, ручного валика. Рекомендована кількість клею, що наноситься становить, залежно від виду підкладки, 90 ÷ 180 [г/м2].

Фарбування

Клей не забарвлює деревину, однак при роботі з клеєм рекомендується уникати застосування інструментів, що містять залізо. При зіткненні з деревиною, що містить дубильні речовини, може викликати фарбування.

Час відкритої витримки

Час відкритої витримки: 3 ÷ 6 [хв.]. Час відкритої витримки залежить від породи деревини, пористості, вологості і температури повітря і від кількості нанесеного клею. Можна продовжувати склеювання доти, поки клей залишається вологим ( білим).

Температура склеювання

Застосовувати при температурі 15 [°C] ÷ 25 [°C]. Це стосується температури навколишнього середовища і, перш за все, температури склеюваних матеріалів і самого клею.

Пресування

Тиск при пресуванні — в діапазоні 0,1 ÷ 1,2 [Н/мм2], залежно від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. При нанесенні клею вручну склеювані поверхні слід стиснути таким чином, щоб видавити надлишки клею.

Час пресування — залежить від породи деревини і її вологості, температури і вологості повітря, від кількості нанесеного клею і від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. Склеювані деталі пресувати до моменту досягнення початкової міцності.

Рекомендований середній час пресування:

  • Холодні преси 15 ÷ 30 [хв.].

Хороших результатів при склеюванні можна досягти, дотримуючись таких умов:

Температура процесу склеювання 15 ÷ 25 [°C]
Відносна вологість повітря 40 ÷ 70 [%]
Вологість деревини 8 ÷ 12 [%]
Кількість клею, що наноситься 90 ÷ 180 [g/m2]
Максимальний час відкритої витримки 3 ÷ 6 [min]

Чистка

Інструменти слід вимити водою відразу після завершення роботи. Не допускати засихання клею. Засохлий клей видалити з інструментів механічним шляхом, попередньо замочивши їх у гарячій воді (приблизно на 1 годину).

Упаковка

Продукт розфасований в пластмасові ємності масою 20 кг, 60 кг і 1000 кг.

До упаковки і перевезення не застосовуються правила, що стосуються небезпечних товарів (ADR, RID). Можлива розфасовка в іншу упаковку за попередньою домовленістю з клієнтом. Упаковка не повинна надавати негативного впливу на якість продукту.

Зберігання

Зберігати в оригінальній, щільно закритій упаковці при температурі від + 13 до + 30 [°C]. За таких умов зберігання, продукт зберігає свої властивості протягом 12 місяців з дня виготовлення.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →