Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Емаль поліуретанова ТН 4401-91013

  • Колір: Білий
  • Щільність: 1,40 (± 0,06) кг/л
  • Вміст сухих речовин: 70 (± 2) % за вагою
  • В’язкість: 95 (± 10) сек при 20 °C Ford Cup 4
  • Матовість: шелковисто-матовая
  • Зберігання: 12 місяців. Максимально при 30 °C

Біла поліуретанова 2-компонентна емаль. Відрізняється механічною міцністю і стійкістю до дії розчинників, миючих засобів, високих температур, вологи і сонячного випромінювання. Має високу покривність, швидко сохне, не жовтіє з часом. Має відмінну адгезію до поверхні, твердість покриття, еластичність. Наноситься розпиленням, лаконаливом на МДФ, масив дерева.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «ЄВРОШПОН-СМИГА» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «ЄВРОШПОН-СМИГА» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →