Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Грунт водорозчинний для зовнішньої обробки SX1420-9024

  • Колір: Прозорий
  • Сполучна речовина: акрилова дисперсія
  • Розчинник: Вода
  • Щільність: 1,01 ± 0,01г/мл
  • Вміст сухих речовин: 8%
  • В’язкість: 10-14 сек при 23 °C DIN 4
  • Клас вогненебезпечності: Не вогненебезпечний
  • Чутливість до низьких температур: Так
  • Зберігання: 1 рік. Не можна зберігати нижче +5 °C. Добре перемішати перед використанням.

Водна база для тонування, для оздоблення вікон і інших зовнішніх виробів з деревини. Просочувальна грунтовка, підходить для всіх будівельних лісоматеріалів та будівельних елементів з деревини, має хорошу проникність, не перешкоджає дифузії водних парів. Продукт призначений для застосування на промислових підприємствах шляхом обливу або занурення.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «ЄВРОШПОН-СМИГА» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «ЄВРОШПОН-СМИГА» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →