Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Лак кислотного затвердіння DM302-00XX

Лак Sherwin Williams
  • Сполучна речовина: Алкід-амінові смоли, ефіри целюлози
  • Розчинник: Спирт, ефіри
  • Щільність: 1,00 гр/мл
  • Вміст сухих речовин: 56%
  • В’язкість: 85-100 сек. при 23 °C DIN4
  • Блиск: 23-29 G60°
  • Клас вогненебезпечності: Займистий
  • Чутливість до низьких температур: Ні
  • Зберігання: 1 рік. При 15-25 °C. Перед використанням добре розмішати.

2-ох компонентний лак на основі розчинника для всіх типів дерева. Низька емісія формальдегіду під час нанесення, сушіння, а також в сухій плівці лаку. Емісія формальдегіду в сухій плівці лаку нижче ніж в ДСП класу Е1 після випробування в спеціальній камері з вирахування кількості формальдегіду. Дає хорошу товщину плівки, а також мінімальна просідання в пористих підкладках.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «ЄВРОШПОН-СМИГА» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «ЄВРОШПОН-СМИГА» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
+38 (067) 247-72-43
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →