Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Лак поліуретановий TC 4270

  • Колір: Прозорий
  • Сполучна речовина: алкідні смоли
  • Розчинник: ароматичні вуглеводні, складні ефіри
  • Щільність: 0,98 ± 0,03 кг/л
  • Вміст сухих речовин: 53 ± 1 % за вагою
  • В’язкість: 55-60 сек при 20 °C Ford Cup 4
  • Блиск: 99 Gardner 60°
  • Зберігання: 12 місяців, максимально при 30 °C

Прозорий високоглянсовий поліуретановий лак. Застосовується (наноситься) ручним розпиленням, лаконаливом, роботом для розпилення на меблеві вироби, кабінетні двері, панелі. Дуже хороша твердість поверхні. Добре полірується.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «ЄВРОШПОН-СМИГА» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «ЄВРОШПОН-СМИГА» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →