Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Лак поліуретановий ТМ 1512-0025

  • Колір: Прозорий
  • Щільність: 0,96 (± 0,03) кг/л
  • Вміст сухих речовин: 29 (± 1)% за вагою, затверджувач TV 1500: 45% за вагою
  • В’язкість: 40-50 сек при 20 °C Ford Cup 4
  • Матовість: 25-шовковисто-матовий
  • Зберігання: 12 місяців, максимально при 30 °C

Прозорий поліуретановий 2-компонентний пошаровий паркетний лак. Можливо використовувати без грунту. Ідеально підходить для відкритопористої обробки твердих, листяних порід (дуб, ясен і ін.). Створює жорстку і дуже стійку до стирання поверхню. Наноситься розпиленням, лаконаливом, валиком на паркет, сходи, стільниці, та інші елементи інтер’єру, що вимагають підвищеної зносостійкості.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «ЄВРОШПОН-СМИГА» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «ЄВРОШПОН-СМИГА» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
+38 (067) 247-72-43
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →