Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Масло-віск GA1826

  • Сполучна речовина: Алкид, рослинне масло
  • Розчинник: Аліфатичний вуглеводень
  • Щільність: 0,84 ± 0,01 г/мл
  • Вміст сухих речовин: 40%
  • В’язкість: 13-15 сек при 23 °C DIN 4
  • Клас вогненебезпечності: Вогненебезпечний
  • Чутливість до низьких температур: Ні
  • Зберігання: 1 рік. При 15-25 °C. Не зберігати при температурі нижче +5 °C

Готове до використання натуральне лляне масло для обробки внутрішніх деталей інтер’єру і меблів. Має слабкий запах, легко наноситься. Рекомендується для більшості видів дерева і дерев’яних поверхонь. Проникає в структуру дерева без утворення плівки.

УВАГА! Існує ризик спонтанного самозаймання насичених щіток та/або втираючої тканини.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «ЄВРОШПОН-СМИГА» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «ЄВРОШПОН-СМИГА» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →