Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Чергова перемога на турнірі у м. Нетішин

Другий тиждень поспіль вихованці ФК «Єврошпон-Смига» відвідують турнір у м. Нетішин. Цього разу свої футбольні навички демонстрували юнаки 2011 р.н. У футбольному святі присвяченому до Дня фізичної культури та спорту взяло участь 12 команд. Усі колективи були розподілені на три групи.
     Наші футболісти, здобувши дві перемоги та одну нічию, впевнено вийшли у ½ із першого місця.
    Півфінал: ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Вікторія» м. Старокостянтинів.  У цьому протистоянні наші суперники  не зуміли нав’язати рівної боротьби на футбольному полі, тому поступились смижанам  з рахунком 0:3.
Фінальний матч , як і у наших одноклубників 2010 р.н., відбувся із командою ДЮСШ м. Фастів. На цьому турнірі вихованці ФК «Єврошпон-Смига» вже перемагали цю команду на груповому етапі із рахунком 2:1. Але фінал – це зовсім інші емоції, інший настрій та психологічний підхід до гри. Хочеться відмітити, що головний матч турніру приніс незабутні емоції для обох команд. Учасники були зосереджені на демонстрації своєї майстерності. Завдяки хорошій реалізації, чудовим настановам від тренера ФК «Єврошпон-Смига» із різницею в один м’яч здобуває перемогу – 3:2, та знову забирає переможний кубок із Нетішина у Смигу.
Організатори турніру відмітили нашого нападника, який проявив себе найкраще на турнірі – Вадима Терешко.
ПрАТ «Єврошпон-Смига» підтримує активний та здоровий спосіб життя серед молоді та дітей, адже спорт – це невід’ємна частина нашого життя. Завдяки спорту ми загартовуємось, збагачуємось фізично та психологічно, отримуємо чудовий досвід та знаходимо нових друзів.Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →