Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Чудове завершення осіннього сезону ФК «Єврошпон-Смига»

Чудове завершення осіннього сезону ФК «Єврошпон-Смига»    

Вдале завершення осінніх турнірів у цьому році продемонстрували вихованці двох вікових груп ФК «Єврошпон-Смига».
    Футболісти 2009 р.н. (тренер Левков С.) відвідали ІV Всеукраїнський турнір пам’яті Філика О.Б. у м. Дубно. Олег Борисович був великим ентузіастом футболу, він підготував не один десяток футболістів високого рівня, займався тренерською діяльністю як у дорослому, так і в дитячо-юнацькому футболі.  Він назавжди залишиться в нашій пам’яті.
  Матчі на цьому футбольному святі розпочались із групового етапу, а згодом по три кращі команди із кожної групи з «золотими очками»  боролись далі за титул найсильніших з командами протилежної групи. Наші вихованці виконували усі вказівки тренера та продемонстрували характер,  боротьбу до останньої секунди. Усі матчі провели на одному переможному подиху. Адже лиш одна нічия (ДЮСШ м. Дубно ) та п’ять перемог (ФК «Спартак» м. Дубно, ФК «Бобри» м. Броди, ДЮСШ м.Дубно-2, ДЮСШ « Верес» м. Рівне,   ДЮСШ « Верес-2» м. Рівне) протягом всього турніру і ФК «Єврошпон-Смига»  заслужений переможець ІV Всеукраїнського турніру пам’яті  Філика О.Б. Організатори свята визнали Васильчука Тимофія – кращим захисником.
   Ще одна грандіозна поїздка відбулась у дітей 2011 р.н. на чолі із тренером – Василем Дем’янчуком. Вони завітали на всім відому базу ФК «Динамо» м. Київ –  «Конче-Заспа». Їх запросили на своєрідні оглядини керівництво ФК «Динамо» м. Київ,  тому що наша команда добре відома у футбольних колах столиці України. Юні смижани феєрично виступили , демонструючи високий рівень індивідульної, технічної та тактичної підготовки. Чого варті лише перемоги над однолітками ФК «Динамо-1» м. Київ – 3:2 , ФК «Динамо-2» м. Київ – 3:1, ФК «Динамік» м. Київ – 3:1. Незважаючи на переможні результати ці зустрічі показали, що нашим односельчанам  ще  є в чому вдосконалювати свою майстерність,особливо в таких аспектах футболу, як швидкості прийняття рішень та індивідуальної силової боротьби.
     Приємно було дев’ятирічним смижанам зустрітись та поспілкуватись із вихованцем ФК «Єврошпон-Смига» – Ігорем Ромасюком (2004 р.н.), який на даний час вдосконалює свої футбольні навички , виступаючи за свою вікову групу столичного футбольного клубу «Динамо» м. Київ.


Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →