Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Дбаємо про чисте довкілля

ПрАТ «Єврошпон-Смига» постійно дбає про чисте довкілля у Смизькій громаді. Підприємство є ініціатором багатьох екоакцій з метою підтримки чистоти навколишнього середовища.

Цьогоріч компанія зініціювала проведення екоакції “Чиста громада”, яка тривала декілька тижнів поспіль. Жителі громади: діти і дорослі об’єдналися, щоб очистити смизькі ліси від сміття. Крім того, до акції долучилися внутрішньо перміщені особи, які знайшли свій прихисток у Смизькій громаді. Географія дуже широка: Миколаїв, Чернігів, Чорнобаївка, Київщина і Харківщина. Учасники зазначають: “Ми живемо в степах, а тут справжня заповідна зона! Шкода дивитися, як засмічують природню красу люди власними руками».

Понад 80 учасників зібрали протягом усіх толок 50 мішків сміття по 160 л. І це всього лише невеличкі ділянки лісу біля дитячого майданчика у Смизі, де щодня граються десятки місцевих дітей та переселенці, частина лісосмуги від Смиги до Старої Миколаївки.

Також до екоакції приєднався Дитячо-юнацький ФК “Єврошпон-Смига” та Агенція розвитку громад “Інтонація ЗМІН”.

                Всі учасники отримали масу позитивних емоцій від зробленої роботи. А також наймолодші учасники отримали книжки від БФ “Мрію жити” у подарунок.

ПрАТ «Єврошпон-Смига» забезпечило учасників рукавичками та мішками для збору сміття.

Екоакації – це заходи, які об’єднують небайдужих жителів, місцевий бізнес та громадські організації, які прагнуть жити в чистій громаді і розуміють, що це залежить від кожного з нас. Дбаємо разом, щоб наша країна стала чистішою!

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →