Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Дорослий футбол у футболістів U-13

V етап турніру «Кубок Єврошпон-Смига» пройшов серед юнаків 2008 р.н. Ця вікова група змагалась за правилами дорослого футболу у форматі 10+1. У турнірі взяло участь 9 команд (ФК «Діназ» м. Київ КДЮСШ м. Нетішин, ФК «Біскупа» м. Тернопіль, ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Зоря» м. Хоростків, ДЮСШ м. Дубно, ДЮСШ м. Здолбунів, ДЮСШ-1 м. Хмельницький, ФК «Динамік» м. Київ), які були розподілені між собою на дві групи.

У групі А місце у турнірній таблиці вирішувалось до останнього матчу, в результати в ½ ввійшли ДЮСШ м.Дубно та ФК «Динамік» м. Київ. Долю виходу у півфінал у групі Б вирішувала різниця забитих-пропущених голів, адже три команди зіграли між собою із одинаковими рахунками – 0:0. У підсумку ДЮСШ-1 м. Хмельницький та ДЮСШ м. Здолбунів стали півфіналістами.

У першому півфіналі ДЮСШ м. Дубно- ДЮСШ м. Здолбунів була рівна боротьба , усі максимально старались залишити свої ворота «сухими». Один невдалий момент для дубенчан став прикрою поразкою та втратою грати у фіналі – 1:0.

½ ДЮСШ-1 м. Хмельницький – ФК «Динамік» м. Київ не став інтригою для присутніх. Футболісти із Хмельницького проявили ініціативу і тричі поразивши ворота киян, заслужено вийшли у фінал.

Матч за бронзові нагороди пройшов у напружені, обидві команди боялись помилитись. Гра закінчилась безгольовою нічиєю – 0:0. Третє місце вирішувала серія пенальті, в якій трішки більше пофартило команді із м. Дубно – 4:3.

Фінал вирішив все до «забитого гола». ДЮСШ м. Здолбунів відкрив рахунок, відчув перевагу на полі і ще зміг двічі відзначитись – 3:0.

Отже, призерами V етапу стали:

1 місце – ДЮСШ м. Здолбунів;

2 місце – ДЮСШ-1 м. Хмельницький (команда вперше завітала до нас в гості і одразу срібний призер).

3 місце – ДЮСШ м. Дубно.

Для ФК «Єврошпон-Смига» саме дітей 2008 р.н. цей тиждень став по справжньому футбольний, адже деякі футболісти приймали участь у турнірі, фінальній частині ДЮФФЛ та ДЮФЛУ. ПрАТ “Єврошпон-Смига” надає спонсорську допомогу у проведенні дитячих футбольних турнірів та сприяє розвитку активного способу життя дітей та молоді у Смизькій громаді.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →