Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

«Друзі Єврошпону» змагаються у Смизі

Традиційно ФК «Єврошпон-Смига» щорічно навесні проводить турнір «Друзі Єврошпону», в якому беруть участь ті, кому виповнилось 35 років. Ці змагання є своєрідним майстер-класом для юних футболістів із Смиги, які спостерігаючи за грою учасників турніру мали змогу повчитись врівноваженості під час матчів та індивідуальності у техніко-тактичних елементах.

Цей турнір продовжив статус міжнародного, адже крім команд м.Дубно, м.Рівне, м.Камінь-Каширський, м.Луцьк, до нас завітали гості із Литви.

Кожен матч в груповому етапі виділявся напруженістю боротьби до останніх хвилин, адже серед стартових матчів не було зафіксовано жодного розгромного результату. Відчувався досвід та толерантність серед виконавців та гра у своє задоволення. У наслідок матчів попереднього етапу, у боротьбі за бронзові медалі зустрілись команди: м. Камінь-Каширський (Волинська обл.) 3:0 м.Дубно.

Фінал видався дуже цікавим, видовищним та інтригуючим. Де команда із Смиги зустрічалась із футболістами м.Луцьк – 1:0 на користь волинян. Можна привітати місцеву команду із срібними нагородами, а команди – представники Волинської області показали, що цей край багатий футбольними талантами, завоювавши золоті та бронзові медалі.

Дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига» за організацію турніру та цінні призи командам-учасницям.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →