Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Дитячий футбольний турнір пам’яті Олега Борисовича Філика у Смизі

Чудових людей, професійно відданих своїй справі пам’ятають завжди. Олега Борисовича немає серед нас, та його щира любов до футболу живе серед нас, живе в серцях тих дітей, яким доля усміхнулась тренуватись, грати у футбол під керівництвом чуйної людини, мудрого наставника. Символічно, та вшанувати пам’ять Олега Філика у Смизі зібрались діти наймолодшої вікової групи 2010-2011 р.н. Юні футболісти із Смиги, Дубно, Рівного, Тернополя, Бердичева, Луцька, Хмельницького демонстрували свою майстерність та боролись за титул найкращого.

Урочисте відкриття турніру насичене патріотичними мотивами та словами смутку про тренера – легенду Дубенщини. Саме це надихнуло дітлахів на безкомпромісну боротьбу.
12 дитячих колективів змагались у двох групах за право вийти у півфінал та фінал. Шкода, що поборотися за призові місця наші земляки представлені двома командами із Дубно, та двома із Смиги не змогли.

В результаті турніру переможцями стали:
1 місце – ФК «Новатор» Хмельницький;
2 місце – ФК «Форвард» Луцьк;
3 місце – ФК «Чемпіон» Тернопіль.

Приємно, що одну із нагород виборов гравець ФК «Будінвест центр» Дубно у конкурсі «Удари на точність» – Антонюк Володимир. Кубки з написами турніру пам’яті Олега Борисовича Філика відправились у різні куточки України. Це збереже пам’ять про нашого земляка не лише в Дубенщині, але і в інших містах держави.

Олег Борисович Ви назавжди у наших серцях!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →