Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» впевнено йде до своєї мети

Напружений футбольний тиждень у дітей ФК «Єврошпон-Смига», адже одразу три вікових групи приймали участь у різноманітних турнірах.

Юнаки 2009-2010 р.н. відвідали турнір обласного центру Волині «Forward Cup» .

Вихованці Дем’янчука Василя – 2010 р.н. активно боролись за призові місця, старались показати хороший футбол, а не просто біг за м’ячем. За підсумками завоювали 7 місце, а Терешко Вадим став кращим гравцем в команді.

Дещо інша ситуація склалась у юнаків 2009 р.н., які впевнено йшли до перемоги. Групові ігри були зіграні на «ура». Півфінал з ФК «Волинь 2009» Луцьк впевнено перемогли з рахунком 3:1. Фінал виявився дуже цікавим. На жаль, наші футболісти не змогли двічі перемогти ФК «Волинь» Луцьк, хоч ведучи 2:1, через помилки та хвилювання поступились з рахунком 3:2. Срібні нагороди «Forward Cup» поїхали у Смигу. Сідлярук Владислав був визнаний кращим бомбардиром турніру.

Ну і на завершення про найголовніше. 6 травня вихованці ФК «Єврошпон-Смига» 2007 р.н. на базі Смизької та Шепетинської ЗОШ прийняли участь у фінальній частині обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи «Шкіряний м’яч». Початок був дуже успішним та зробив нашу команду фаворитом. Кожен матч був хвилюючим, хлопці старались викластись на повну, доказом стали реалізовані голи та 2 перемоги. Фінальна гра з місцевою командою ФК «Верес» Рівне стала справжнім двобоєм. Та попри всі старання ФК «Єврошпон-Смига» не вистачає сил, програє та займає 2 місце, а Шевчук Максим перемагає у конкурсі «Удари на дальність».

За підсумками цих турнірів та не тільки, хочеться відмітити не маленький ріст нашого футбольного клубу. Старання та віра робить кожного з нас сильнішим.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →