Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» срібний призер чемпіонату області з футзалу

4 березня в м. Березне відбулась фінальна частина чемпіонату області з футзалу. В фінал попали 6 кращих команд серед них і ФК «Єврошпон-Смига» (2005 р.н.) на чолі з Шелюком Павлом.

Ігри на такому рівні викликають великий інтерес, а перемога видається дуже солодкою. Хочеться відмітити той аспект, що такі матчі є дуже видовищними, а інтрига тримається до фінального свистка. Отже результати були такими:

  • ДЮСШ(м.Костопіль) 2:2 ФК «Єврошпон-Смига» – матч з великою кількістю нереалізованих моментів.
  • ФК «Єврошпон-Смига» 1:1 ДЮСШ «Верес-2005» (м.Рівне). Саме в цій грі наші козаки виконали всі вказівки свого тренера, показали хорошу гру з гідним суперником та додали в свій резерв ще одну нічию, яка допомогла пройти у фінал.

Півфінал видався дуже напруженим, адже велика кількість не забитих голів призвела до того, що долю команди вирішувала серія пенальті, результат став таким: ДЮСШ «Ізотоп» (м.Вараш) 0:0 (1:3) ФК «Єврошпон-Смига».

Довгоочікуваний фінал ДЮСШ «Верес – 2005» (м.Рівне) 4:0 ФК «Єврошпон-Смига» як ми бачимо завершився не на нашу користь, саме фізична втома далась взнаки. Та попри все, хочеться відзначити всю команду, яка стала срібним призером області. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

А тепер трішки пофантазуємо. Якби будь-яка команда району стала срібним призером області, який би це був фурор. Тож гідно оцінюємо результат наших дітей, а їх тренер може претендувати на звання «Кращого тренера району з футболу 2017 року».

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →