Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Фінал «Шкіряного м’яча» у Смизі

Цими вихідними у селищі Смига відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського дитячого футбольного турніру на призи «Шкіряного м’яча» серед юнаків 2006 р.н. Нас порадувало відкриття підготовлене дітками Шепетинської, Березької та Смизької шкіл. Представники Рівненської обласної федерації футболу подарували для кожної команди призи у вигляді м’ячів.

8 найсильніших колективів області було поділено за волею жеребкування на 2 групи, які визначали хто має шанс представляти нашу область на державному рівні.

Дубенський район захищали юні футболісти зі Смиги. Маючи повну ігрову перевагу у зустрічі з Острозьким районом вони не зуміли її реалізувати – нічия 0:0. У другому матчі із командою Сарн смижани виривають перемогу на останніх хвилинах. Путівку у фінал потрібно було завойовувати перемогою проти команди з м.Вараш. Але поразка 0:1 перекреслила усі сподівання.

Тут слід відмітити досить дивну поведінку тренерів з міста енергетиків Вараш, які відмовились грати на чудовому газоні із штучним покриттям, хоч регламент змагань це дозволяв. Ще дивніше, що маючи рівні показники з командою Острога, команда з Вараша повинна була визначати переможця групи і фіналіста у серії пенальті, − знову відмова. Для чого було робити цей фарс і позбавляти дітей шансу перемоги. Не приємно, коли в першу чергу тренери думають про свої бали, а не про бажання своїх вихованців. Насамперед, ми повинні дбати про них і дослухатись до їхніх прагнень. Деякі просто мріють зіграти на такому полі, тому важко зрозуміти їх позицію.

У другій групі перемогу отримали діти із с. Зоря , які у підсумку і стали переможцями. Побажаємо успіхів цій симпатичній команді на Всеукраїнському рівні.

Хочеться наголосити, що стадіон було розроблено за європейським проектом, який відповідає всім міжнародним стандартам і має право приймати будь-які міжнародні дитячі турніри.

Дякуємо нашій федерації за надання можливості проведення змагання!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →