Торгово-промислова компанія
Україна Єдина

Замовити зворотній дзвінок

ФК «Волинь» м. Луцьк двічі поспіль везе переможний кубок із Смиги

9 серпня стартував дитячий футбольний турнір «Summer Football Cup» у віковій категорії U-10. Це було своєрідне міжобласне футбольне свято. Тому що участь взяло 12 команд , з яких футболісти із Рівненської, Тернопільської, Волинської областей, та команди ФК «Динамік» із м. Києва, які в цей період проводили тренувальні збори у селищі Смига.

Колективи розпочали із групового етапу, де кожен хотів проявити свої індивідуальні якості та завдяки командним діям продовжити боротьбу у вісімці найсильніших. Найспритнішими та із хорошою реалізацією голів, стали: ФК «Єврошпон-Смига», ФК «Волинь» м. Луцьк, ФК «Олімп» м. Рівне, ФК «Динамік» м. Київ, ФК «Динамік-2» м. Київ, ФК «Лідер» м. Рівне, ФК «Чемпіон» м. Тернопіль, ФК «Дубно». ¼ видалась дуже емоційною, адже попереду півфінал і команди старались повністю викластись у вирішальному матчі другого ігрового дня.

За підсумками, півфінальні пари стали такими:

ФК «Динамік-2» м. Київ – ФК «Чемпіон» м. Тернопіль;

ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Волинь» м. Луцьк.

Обидва півфінальні поєдинки пройшли у рівній боротьбі. У першому з них, кияни проявили характер та вирвали путівку у фінальний поєдинок . У другому, при рахунку 3:3 долю футбольних колективів вирішила серія пенальті, в якій волиняни перемагають місцевих футболістів.

У матчі за третє місце зустрілись колективи, що не зуміли здобути перемогти у півфінальних протистояннях: ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Чемпіон» м. Тернопіль. Обидві команди були налаштовані реабілітуватись та все ж вибороти нагороди. Красива гра, хороші моменти та палка підтримка вболівальників додала цьому матчу особливого шарму. Лише одна помилка голкіпера із м. Тернопіль подарувала ФК «Єврошпон-Смига» перемогу та титул бронзового призера турніру.

Фінальний поєдинок нам подарував інтригу до останніх секунд зустрічі. Першими відкрили рахунок волинські футболісти, які на перших хвилинах були набагато ініціативніші. Згодом гравці ФК «Динамік-2» м. Київ зрівняли рахунок та в подальшому гарно реалізовували штрафні удари. Атака за атакою, майстерність маленьких футболістів за якою було приємно спостерігати. Рахунок 3:3 та менше хвилини основного часу і ФК «Волинь» м. Луцьк успішно забиває свій четвертий, переможний м’яч та стає володарем кубка «Summer Football Cup».