Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «ЄВРОШПОН-СМИГА» – АМБАСАДОР МАСОВОГО ФУТБОЛУ В УКРАЇНІ

В січні цього року ФК «Єврошпон-Смига» став одним із 11 переможців проекту 11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів. До складу комісії, яка проводила відбір, увійшли перший віце-президент ФФУ, легенда футболу Олег Протасов, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, координатор соціальних проектів Євгеній Столітенко, радник з питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні д-р Тобіас Шрадер та співробітниця Посольства Світлана Чеботар, заступник керівника проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) Тетяна Хімченко, а також представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Вознюк.

За результатами проведеного детального аналізу документів та поданих проектів (всього було подано 74 заявки), що мали відповідати визначеним критеріям оцінювання, журі визначило кращі одинадцять заявок від аматорських футбольних клубів та ДЮСЗ, що стали переможцями відбору. Кожен з 11 клубів отримає фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній до 11 000 євро за курсом Національного банку України. Частина цієї суми, еквівалентна до 1000 євро, буде надана в якості матеріальної допомоги у вигляді базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю.

ФК «Єврошпон-Смига» представив в заявці три заходи, які спрямовані на популяризацію здорового способу життя в громаді та створення умов безпечної спортивної інфраструктури для занять спортом кожного жителя громади, в тому числі дітей та молоді, а саме: проведення ІІІ Міжнародного дитячого фестивалю з футболу «Я-Патріот!», придбання футбольних воріт на спортивний комплекс «Меблевик» та виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію спортивного комплексу «Меблевик». Частина заходів вже реалізована. Зокрема, в березні-квітні відбувся турнір «Я-Патріот!», що складався з V етапів. У змаганні взяло участь 100 команд, а саме 1500 юних футболістів зі всієї України, а також з Литви, Польщі та Білорусії приїхали у Смигу, щоб позмагатися за кубок «Я-ПАТРІОТ!». Відкриття кожного етапу проходило урочисто і святково під звуки державного гімну України та внесення державного прапора, з українськими піснями і танцями. Крім того, на стадії завершення виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію спортивного комплексу «Меблевик», що стане ще одним кроком до розвитку футболу у Смизькій громаді.

Також в рамках спільного українсько-німецького проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів», який реалізується на Україні Асоціацією аматорського футболу України за підтримки Федерації футболу України, Посольства Німеччини в Україні та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) у містечку Буча, що в Київській області, у квітні відбувся чотириденний Всеукраїнський семінар для менеджерів і лідерів волонтерів аматорських футбольних клубів. Під час семінару 60 футбольних спеціалістів з кожного регіону України пройшли навчання за двома основними напрямами: навчання менеджерів аматорських футбольних клубів та навчання волонтерів. Участь у даному заході взяли також представники з Рівненщини – Василюк Василь (Рівненська обласна федерація футболу) та Костюк Оксана (ФК «Єврошпон-Смига»).

Українські фахівці ознайомилися з кращим досвідом щодо процедури створення футбольного клубу, організаційної структури та забезпечення функціонування клубу, взаємодії клубу з органами місцевого самоврядування, співпраці з партнерами та спонсорами, фандрейзингу, залучення допомоги батьків дітей-членів клубу, волонтерів, вболівальників тощо.
На семінарі представники німецького футбольного клубу «Айнтрахт» та Асоціації Футболу м. Гессен представили кращий німецький досвід системи клубного аматорського футболу, зокрема менеджерських і волонтерських програм клубів.

Під час офіційного відкриття семінару 11 клубів-переможців відбору проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» виступили з презентаціями своїх заявлених проектів, які вже впроваджуються. По закінченню навчання всі учасники отримали сертифікати зразків УЄФА, що надають право проводити відповідне навчання в регіонах.

Впродовж 16-18 травня у Рівненській області 75 чоловік отримали сертифікати волонтерів масового футболу, які надають можливість долучатися до заходів, що проходять під егідою Football Federation of Ukraine та Асоціація Аматорського футболу України, а також самостійно організовувати та проводити заходи, що сприятимуть розвитку та популяризації масового футболу. Семінар проходив на базі Рівненського державного гуманітарного університету. По завершенню навчання всі учасники отримали сертифікати та виявили зацікавленість щодо волонтерської діяльності у масовому футболі.

60911710_437222660158143_4141066385717460992_o

Приємно бачити, що молодь цікавить тема волонтерства у футболі. Проект «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» – це ще один крок до розвитку аматорського футболу в Україні. Адже аматорський футбол є тим «фундаментом», на якому будується професійний футбол. Тому чим більше буде таких проектів, які надають як фінансову, так і інформаційну підтримку аматорському футболу, тим швидше український футбол стане більш конкурентним у світі.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →