Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» долучилися до Тижня кодування ЄС

Щорічно протягом Тижня кодування ЄС у Австрії, Бельгії, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чехії, Франції, Німеччині, Угорщині, Ірландії, Італії, Казахстані, Нідерландах, Північній Македонії, Польщі, Португалії, Румунії, Сербії, Словенії, Словаччині, Іспанії, Швейцарії, Великобританії та Україні за німецької ініціативи Meet and Code проходять заходи із кодування та цифрових технологій. Ці заходи ґрунтуються на ідеї групи радників екс-комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз, що була підтримана Європейською комісією.


Мета німецької ініціативи Meet and Code
– показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій; продемонструвати, як за допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї; дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне наше з Вами життя. Завдяки цій ініціативі діти та молодь через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування розвивають навички, необхідні в сучасному світі.

Вже другий рік поспіль ФК «Єврошпон-Смига» долучається до даної ініціативи. Минулого року було завдання поєднати ІТ-технології та футбол. Діти зі Смизької громади брали участь у створенні додатоку (на Андроїд), який допомагає контролювати режим пиття води протягом дня для спортсменів (особливо під час тренувань). Користь від цього додатку важко переоцінити, адже вода – це основа здоров’я для спортсмена і запорука перемоги. Даний захід проходив на базі Рівненської комп’ютерної академії ШАГ.
https://www.youtube.com/watch?v=x7hEyISBW1A&t=3s

Цього року Тиждень кодування ЄС тривав 5-20 жовтня. Завдяки відбору заявки ФК «Єврошпон-Смига» у даному конкурсі, Смизька громада теж стала частиною європейської спільноти, яка бачить майбутнє за молодим, фізично здоровим, соціально-відповідальним та інтелектуальним поколінням, яке використовує сучасні технології для розвитку як громади, так і суспільства в цілому.

Протягом Європейського тижня кодування ФК «Єврошпон-Смига» провів ряд заходів на базі Смизької опорної школи, метою яких є вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища за допомогою використання телефонних додатків Android.

Кожен з трьох заходів складався з двох частин: перша половина мала інформаційний характер, де учасникам презентували відео, що висвітлює проблему негативного впливу сміттєзвалищ на зміну клімату та здоров’я людини. Також діти ознайомилися з додатками Android, які навчають правильному сортуванню вторинної сировини. Друга частина заходу була практичною, де по завершенню учасники поділилися на команди і позмагалися у конкурсі на швидкість сортування, використовуючи додатки Android для сортування сміття.

Після ознайомлення з основними принципами сортування сміття, учасники заходу мали змогу взяти участь в Еко-челенджі #Я_сортую_а_ти?, де на практиці спробували почати розділяти сміття та продемонстрували свої досягнення, знявши цікаві та креативні челенджі. Найактивніші учасники заходів отримали брошури, сертифікати та подарунки, які виготовлені з еко-сировини.

Реалізація даного заходу є можливою за ініціативи Meet and Code, що проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

#meetandcode #codeEU #SAP #ГУРТзаряджає
#TechSoup #ФК_Єврошпон_Смига

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →