Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» гостює на спотивних базах «Динамо» Київ

Насичено, змістовно та цікаво проходить тренувальний процес вихованців смизького дитячо-юнацього ФК «Єврошпон–Смига».

Цими днями діти 2008 р.н. на запрошення ФК «Динамік» Київ (неодноразові учасники на турнірах у смт.Смига,різними віковими групами) з розвивально-тренувальною метою відвідали столицю нашої держави.

Програма у м. Київ була досить різноманітною та навчальною. Спочатку юні смижани завітали на Нивки, де розташована спортивна база дитячо-юнацького ФК «Динамо» Київ. Це місце мрія кожної дитини України. Лише одне знайомство із навчально-тренувальним комплексом, умовами проживання, заклали в серцях юних смижан бажання тренуватись та мати змогу продовжити свою футбольну кар’єру саме тут.

Наступне місце перебування смизьких дітлахів знаменита база ФК «Динамо Київ» і збірної України у Конче Заспі. Огляд цього футбольного центру та товариський матч у критому манежі із місцевими футболістами (5:4 закінчилась на користь господарів) викликали бурхливі емоції наших земляків.

На завершення приємний подарунок від господарів – безкоштовні квитки на матч Ліги Європи, з участю «Динамо» Київ – Оболонець (Чехія). Сама споруда Олімпійського стадіону, вразила юнаків своєю величчю і красою. Втомлені, але щасливі всі повертались додому.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →