Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» на найпрестижнішому турнірі у Європі

Вихованці Левкова Святослава 2008 р.н. завітали на один із найпрестижніших турнірів який організований у Європі «Ateitis Cup», що проходив у столиці Литви – м.Вільнюс.

У цьому турнірі прийняли участь 38 дитячих колективів із Англії, Німеччини, України, Росії, Грузії, Туреччини, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Білорусії. Про рівень та престиж турніру свідчать назви команд, які змагались: «Dinamo Tbilisi», Manchester City, BV Borussia Dortmund, FA «Žalgirietis» Vilnius, ФК «Динамо» Київ та інші. Також кожен матч транслювався по інтернету, тому батьки та усі любителі футболу мали змогу переглянути та повболівати за наших маленьких футболістів.

Протягом трьох днів юні смижани зіграли 7 матчів: дві поразки, 3 нічиї, 2 перемоги. Завдяки таким іграм, діти отримали багато емоцій та здобули міжнародного досвіду, який додав впевненості у своїх силах.

Аналізуючи участь у цьому турнірі приємно відмітити, що 2 перемоги були здобуті у матчі проти росіян із Москви та Санкт-Петербурга. Дві поразки смижани зазнали від турків та господарів турніру у третіх матчах першого та другого ігрових днів, де далась в знаки втома, адже половина команди складалась із 2009 р.н.

Тож щиро дякуємо власнику ПрАТ «Єврошпон-Смига» – Володимиру Басюку за ініціативу та можливість приймати участь у такому чудовому турнірі, де наша команда показала конкурентну спроможність з сильними європейськими командами, які сповідують різні стилі гри.

72471761_2605793376137637_7579631221668315136_n

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →