Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» на узбережжі Чорного моря

Літо і море – невід’ємні складові у навчально-тренувальному та оздоровчому процесі для дітей ФК «Єврошпон-Смига».

На цей раз цілий тиждень діти мали можливість засмагати, змагатись на узбережжі Чорного моря у м. Южне, приймаючи участь у турнірі «Odessa Cup». На турнір завітали команди з різних куточків України, що представляли всі регіони держави, від Львова до Харкова, від Чернігова до Одеси. Для юних смижан баталії з колективами, що сповідують різний стиль гри були корисними та навчальними. У підсумку наші футболісти зайняли сьоме місце та заявили про існування дитячо-юнацького футбольного клубу у смт. Смига на всю Україну. Організатори змагань визнали Петронюка Любомира найбільш прогресуючим гравцем турніру, а Болюх Назар увійшов у список кращих бомбардирів.

Перебування на морі залишило у дітей багато емоцій адже м.Южне – одне з наймолодших у нашій державі, де чудова архітектура поєднана з фантастичними, чистими парками, алеями, дитячими майданчиками. На пляжі дітлахи засмагали, купались, боролись з хвилями та не забували про футбол, граючи його на гарячому піску.

Повертаючись додому, юнаків чекав ще один сюрприз, адже вони завітали на НСК «Олімпійський», де проходив матч чемпіонату України між лідерами: «Динамо» Київ – «Шахтар» Донецьк.

67810904_2466986646697659_1039081953317355520_n

Морське узбережжя, хороша атмосфера , футбольний турнір, головний матч чемпіонату України та атмосфера на стадіоні залишили хороший слід у пам’яті юнаків.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →