Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» ні дня без футболу

Цікавим та насиченим видався минулий тиждень для нашої футбольної команди. Адже чи не вперше одночасно приймали участь у змаганнях представники 3 вікових груп.

Почнемо із самих маленьких. Хлопці 2010-2011 р.н. на чолі із Василем Дем’янчуком їздили на Всеукраїнський турнір у м.Ковель. Подорож, проживання, нові знайомства принесли дітям багато емоцій та задоволення. Футболісти старалися досягти хорошого результату в той же час отримали певний урок, який в майбутньому допоможе у розвитку вольових якостей.

Другим досягненням стала поїздка юнаків 2007 р.н. з Майбородою Дмитром та Герасимчуком Владиславом у м.Нетішин. Саме там певний досвід та часте відвідування турнірів у цьому місті допомогли завоювати чемпіонство. Із золотом та переможним настроєм повернулись футболісти додому.

Ну і наостанок про турнір, який відбувся у нашому селищі присвячений Міжнародному дню футболу серед хлопців 2008 р.н. (тренер Левков Святослав). «Кубок УЄФА юніор» пройшов на славу. Раді були бачити нові клуби та спостерігати за футбольними баталіями на штучному стадіоні. За наслідками групового етапу у півфінал вийшли команди із Києва, Луцька, Тернополя та наш футбольний клуб. В такій серйозній конкуренції ми поступились та зайняли 4 місце.

    1 місце – ФК «Адреналін» Луцьк;
    2 місце – ФК «Чемпіон» Тернопіль;
    3 місце – ДЮСШ 26 Київ.

Цими вихідними чекаємо вас на турнірі присвяченому 5 річниці створення ФК «Єврошпон-Смига»!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →