Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» привезли срібло із Польщі

17 листопада відбулась грандіозна поїздка ФК «Єврошпон-Смига» до Республіки Польща у м.Кентшин. Цей турнір приніс учасникам змагань багато вражень, нових знайомств, адже дорогою ми їхали разом із командами з Києва та Чернігова, а ще більшість наших дітлахів вперше перетнули кордон Європейського Союзу.

Важка дорога, неосвоєння місцевості та хвилювання дітей далось взнаки, адже перша гра не порадувала своїм початком, поразка 2:1. Розуміючи ситуацію, тренер постарався налаштувати юних футболістів та дав чітке пояснення мети даної поїздки. Наступні ігри пройшли «на ура!» – 5 перемог та лиш одна поразка, можливо, через втому. Адже така кількість матчів виснажила діток.

Другий день пройшов веселіше та більш впевнено. Наші футболісти зібралися і дійсно показали свої вміння та бойовий характер українців. Перемога за перемогою – і ми у фіналі. Прекрасний матч за 1 місце відбувся із польською командою «Naki Olsztyn». Неможливо було надати перевагу нашій чи команді противників, адже сили були рівними. Та на жаль, не вистачило всього лиш одного удару для зрівняння рахунку, а в подальшому, можливо, це призвело б до перемоги. 2:1 – ФК «Єврошпон-Смига» срібний призер «Respect Cup 2017 Liga Europy Miasta Ketrzyn» (Польща). Яворський Дмитро став кращим гравцем турніру. Тому вітаємо, ви – найкращі!

Поруч з футболом, хочеться відмітити відпочинок та прогулянки містом Кентшин. Спокій, краса та чистота міста захоплює дух, а душа відпочиває. Кожен навчальний заклад має на шкільній території прекрасний штучний стадіон, де діти дійсно можуть розвиватись, а не калічити себе.

Думаю, в пам’яті дітей ця поїздка залишиться на все життя!

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →