Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК «Єврошпон-Смига» тріумфує в Словаччині

Захоплюючими, емоційними, незабутніми стали вихідні дні дитячо-юнацького ФК «Єврошпон-Смига» (2008 р.н.), який мав змогу відвідати чудовий турнір 4 СUP SPORT 2019 у Словаччині.

3 ігрових дні, 18 команд, правило «однієї граючої сторони» не стало перешкодою для маленьких футболістів.

Перший день включав в себе 3 досить складні матчі. Адже наш тренувальний процес відбувається на штучному стадіоні, а спортивний зал теж має свої особливості, до яких потрібно звикнути. В результаті 2 перемоги і 1 поразка.

Другий день розпочався із матчу нашого постійного гостя ДЮСШ 26 м. Київ (Зірка), в якому ніхто не хотів поступатись та кожен показував хорошу гру як з технічної, так і з тактичної сторони. Та удача посміхнулась нам. Останній матч групового етапу не давав можливості розслаблятись ФК «Єврошпон-Смига», адже вихід в 1/4 залежав від багатьох факторів. Знову заслужена перемога – 3:2. Після чого з хорошими емоціями і гарним настроєм поїхали на заслужений відпочинок – місцевий аквапарк. Футболісти мали змогу набратись емоційних та фізичних сил – радості дітей не було меж.

Останній, третій день, такий хвилюючий і важливий. Адже один програш і все, змоги поборотись за трійку найкращих – не буде. Підтримка та правильні слова тренера дали великий поштовх юнакам, які впевнено вийшли на поле щоб перемагати. Суперником стала команда із Угорщини – Budafoki LC, яка теж бажала пройти в 1/4 фіналу, тож матч був напружений та бойовий (можливо навіть із непотрібними нервовими емоціями від тренера суперника, що був вилучений з поля). Наші дітлахи молодці, впевнено вели свою гру і добились перемоги з мінімальною різницею – 3:2.

1/2 фіналу і знову суперник із Угорщини Kincsem Lovaspark SE, та на диво результат той же 3:2 на нашу користь і ми у фіналі!

Фінальний матч, де суперник місцева команда (FC Tatran Presov). Тож зрозуміло, що майданчик, гаряча підтримка трибун, симпатія суддів не на нашу користь. Та смижани не здавалися. Більша частина матчу була рівною і з рахунком 2:2, а на останніх хвилинах наші футболісти не витримали напруги і поступились. Тож срібні нагороди, прекрасний кубок приїхав у Смигу.

Урочисте закриття подарувало дітям багато приємних емоцій. Кожен гравець отримав подарунок у вигляді м’ячів. Салійчука Володимира визнано кращим гравцем турніру даної вікової групи.

Хочеться відмітити, що у такому не великому місті Прешов є така кількість спортивних залів (наша команда грала у п’ятьох і була приємно вражена) , де діти, молодь, ветерани мають змогу подбати про своє здоров’я, фізично розвиватись та проводити вільний час з користю.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →