Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбол і тільки він!

Футбол – найпопулярніший вид спорту на світі. Спостерігаючи новини, розмовляючи з друзями, з впевненістю можна підтвердити цей вислів. Навіть у невеликому смт.Смига діти найбільше часу приділяють футболу. Ось і минулого тижня ФК «Єврошпон-Смига» з дітьми 2006, 2007-2008 і 2010 р.н. побували на різних турнірах.

Розпочнемо із самих маленьких. 27-28 жовтня відбувся турнір у м.Ужгород. Дітям 2010 р.н. в першу чергу було дуже цікаво проїжджати не маленьку відстань, знаючи, що вони їдуть не просто для розваг, а як «команда», одне ціле. Цікаво було спостерігати за цими юнаками, адже вони боролися та старалися перемогти. В кінцевому результаті зайняли 13 місце із 24. На мою думку, це вже великий та достойний похвали для них результат.

26-27 жовтня в м.Козова відбувся турнір серед дітей 2006 р.н. Вже не вперше ФК «Єврошпон-Смига» бере участь у футбольних змаганнях цього міста та повертається із нагородами. Так і цього разу серед 10 команд учасників ми здобули срібні медалі, поступившись ДЮСШ Тернопіль у фіналі. Приємним моментом стали такі нагороди: кращим захисником турніру було визнано Михальчука Артура, а кращим гравцем став Школярчук Владислав.

Ну і на завершення про найбільше тижневе досягнення. З 31 жовтня по 1 листопада в м. Дубно пройшов футбольний турнір памяті Хижняка В.А. серед діток 2007р.н. Команда ФК «Єврошпон-Смига» була представлена двома віковими групами: 2007 р.н і 2008 р.н. В турнірі брали участь 8 команд з Рівненської, Хмельницької та Івано-Франківської обл.
Переможцем турніру стала команда ФК «Єврошпон-Смига» 2007 р.н., а футболісти 2008 р.н. посіли 4 місце.
Майже всі амплуа були заслужені нашими хлопцями, адже кращим гравцем турніру став Тимощук Влад, кращим півзахисником визнано Салійчука Володимира, а кращий воротар – Слюсаренко Данило.

Автор: Левкова Олена

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →