Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольне свято у Смизі

Футбольне свято у Смизі

Футбольне свято у Смизі
   

9-11 жовтня вперше проходив турнір “Кубок Єврошпону” серед дітей 2008 р.н  у форматі 11х11, тому футбол був наближений до дорослого. Матчі проходили на стадіонах: “Меблевик” у смт Смига та “Арсенал” у с. Білокриниця (Тернопільської області, Кременецького району). На футбольне свято завітало 16 команд, які були розподілені на 4 групи.
    За наслідком групового етапу вісімку найкращих склали : ФК “Верес-1” м. Рівне, ДЮСШ м. Луцьк, ФК “Єврошпон-Смига”, ФК “Динамік” м. Київ, ФК “Верес-2” м. Рівне, ДЮСШ м. Тернопіль, ФК “Вотранс” м. Луцьк, ФК “Волинь” м. Луцьк. Матчі були дуже цікаві, кожен мав змогу показати свої індивідуальні якості.
   Нашій команді в 1/4 попався майбутній чемпіон турніру ФК “Верес” Рівне. І хоча призових місць не вдалось посісти, проте отримали чудовий досвід в матчах з сильним суперником. Мали змогу відпрацювати техніко-тактичні вказівки тренера. Об’єктивною причиною такого результату є те, що у складі команди, половина гравців були на рік молодші з 2009 р.н.
    В результаті стикових матчів півфінальну четвірку склали команди: ФК “Верес-1” Рівне – ФК “Динамік” Київ , де рівнянам вдалося вирвати перемогу у серії пенальті та два волинські колективи ФК “Вотранс” Луцьк – ФК “Волинь” Луцьк, які завзято боролись за “місце під сонцем” та з рахунком 2:0 перемогу та вихід у фінал здобули перші.
    Матчі за призові місця пройшли дуже емоційно, юні футболісти показували високу майстерність, інтрига трималася до останніх хвилин. Обидві гри були з різницею в один м’яч. Тому юнаки 2008 р.н. зробили на турнірі справжнє футбольне свято, а трійка найкращих виглядала так:
1 місце – ФК “Верес-1” м. Рівне;   

2 місце – ФК “Вотранс” м. Луцьк; 3 місце – ФК “Динамік” м. Київ.
    Під час проведення турніру, організатори урізноманітнили  його хід. Дуже цікавим для глядачів став товариський матч між тренерами, арбітрами та представниками команд, у якому учасники продемонстрували хороше бачення футболу та гри у задоволення.
   Дякуємо підтримці головного спонсора турніру ПрАТ «Єврошпон-Смига», а також виробникам спортивного екіпірування «Bravry» та «Gera» за подарунки учасникам змагань.Автор : Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →